Rozvoz Betlémského světla vlaky - 2017

Betlémské světlo dorazí z Vídně do Brna hl.n. v sobotu 16. prosince 2017 v 18:36 vlakem RJ 370.

Rozvoz vlaky po ČR se uskuteční v neděli 17.12.2017 těmito vlaky:

R 1088: Plzeň hl.n. - Žatec
Čas: Stanice:
14:06 Plzeň hl.n.
14:31 Kaznějov
14:38 Plasy
14:57 Žihle
15:09 Blatno u Jesenice
15:21 Kryry
15:34 Podbořany
15:56 Žatec západ
15:59 Žatec
přehled vlaků
R 1107: Jedlová - Česká Lípa hl. nádraží
Čas: Stanice:
13:38 Jedlová
13:48 Svor
13:56 Nový Bor
14:07 Česká Lípa - Střelnice
14:11 Česká Lípa hl. nádraží
přehled vlaků
R 1108: Nymburk, hl. nádraží - Rumburk
Čas: Stanice:
10:08 Nymburk, hl. nádraží
10:35 Mladá Boleslav hl. nádraží
10:47 Bakov n. Jizerou
10:59 Bělá pod Bezdězem
11:18 Doksy
11:34 Česká Lípa hl. nádraží
11:44 Česká Lípa - Střelnice
11:56 Nový Bor
12:03 Svor
12:12 Jedlová
12:22 Rybniště
12:28 Krásná Lípa
12:36 Rumburk
přehled vlaků
R 1127: Olomouc hl.n. - Opava - východ
Čas: Stanice:
11:04 Olomouc hl.n.
11:17 Hlubočky - Mariánské Údolí
11:41 Domašov nad Bystřicí
11:49 Moravský Beroun
12:01 Dětřichov nad Bystřicí
12:06 Lomnice u Rýmařova
12:13 Valšov
12:23 Bruntál
12:51 Krnov
13:10 Krnov - Cvilín
13:27 Opava - západ
13:33 Opava - východ
přehled vlaků
R 1270: Pardubice, hl. nádraží - Liberec
Čas: Stanice:
11:03 Pardubice, hl. nádraží
11:06 Pardubice - Rosice n. Labem
11:22 Hradec Králové, hl. nádraží
11:40 Jaroměř
11:56 Dvůr Králové nad Labem
12:25 Stará Paka
12:48 Semily
12:56 Železný Brod
13:08 Malá Skála
13:18 Turnov
13:39 Rychnov u Jablonce n.Nisou
13:56 Liberec
přehled vlaků
R 610 Karlex: Ústí nad Labem, hl. nádraží - Cheb
Čas: Stanice:
12:47 Ústí nad Labem, hl. nádraží
13:04 Teplice v Čechách
13:18 Bílina
13:29 Most
13:42 Jirkov, zastávka
13:46 Chomutov, město
13:48 Chomutov
13:57 Kadaň - Prunéřov
14:03 Klášterec n. Ohří
14:26 Ostrov n. Ohří
14:40 Karlovy Vary
14:52 Chodov
15:02 Sokolov
15:15 Kynšperk n. Ohří
15:29 Cheb
přehled vlaků
R 668 Rožmberk: Brno, hl. nádraží - Plzeň, hl. nádraží
Čas: Stanice:
7:27 Brno, hl. nádraží
8:10 Náměšť nad Oslavou
8:31 Třebíč
8:46 Okříšky
9:18 Jihlava
9:28 Jihlava, město
9:42 Kostelec u Jihlavy
9:58 Horní Cerekev
10:16 Počátky - Žírovnice
10:40 Jindřichův Hradec
10:56 Kardašova Řečice
11:12 Veselí nad Lužnicí
11:47 České Budějovice
12:25 Číčenice
12:31 Protivín
12:39 Ražice
12:50 Strakonice
13:07 Horažďovice předměstí
13:28 Nepomuk
13:57 Plzeň, hl. nádraží
přehled vlaků
R 716 Lužnice: Veselí nad Lužnicí - Tábor
Čas: Stanice:
12:34 Veselí nad Lužnicí
12:40 Soběslav
12:56 Tábor
přehled vlaků
R 792: Kolín - Ústí nad Labem - západ
Čas: Stanice:
9:14 Kolín
9:21 Velký Osek
9:30 Poděbrady
9:36 Nymburk, hl. nádraží
9:51 Lysá n. Labem
10:00 Stará Boleslav
10:11 Všetaty
10:21 Mělník
10:35 Štětí
10:53 Litoměřice, město
11:10 Ústí nad Labem, Střekov
11:15 Ústí nad Labem - západ
přehled vlaků
R 825 Radegast: Brno, hl. nádraží - Bohumín
Čas: Stanice:
7:02 Brno, hl. nádraží
7:37 Vyškov na Moravě
8:05 Kojetín
8:21 Přerov
8:40 Hranice na Moravě
8:54 Suchdol nad Odrou
9:03 Studénka
9:14 Ostrava - Svinov
9:22 Ostrava hl. nádraží
9:33 Bohumín
přehled vlaků
R 905: Brno, hl. nádraží - Šumperk
Čas: Stanice:
7:18 Brno, hl. nádraží
7:56 Vyškov na Moravě
8:07 Ivanovice na Hané
8:15 Nezamyslice
8:33 Prostějov hl.n.
8:52 Olomouc hl.n.
9:14 Mohelnice
9:22 Zábřeh na Moravě
9:33 Postřelmov
9:41 Šumperk
přehled vlaků
R 925: Jaroměř - Trutnov hl.n.
Čas: Stanice:
12:19 Jaroměř
12:31 Česká Skalice
12:38 Starkoč
12:50 Červený Kostelec
12:55 Rtyně v Podkrkonoší
13:01 Malé Svatoňovice
13:05 Velké Svatoňovice
13:15 Trutnov střed
13:20 Trutnov hl.n.
přehled vlaků
R 988: Brno, hl. nádraží - Praha, hl. nádraží
Čas: Stanice:
6:20 Brno, hl. nádraží
6:31 Brno - Královo Pole
6:37 Kuřim
6:47 Tišnov
7:11 Křižanov
7:29 Žďár nad Sázavou
7:43 Přibyslav
7:58 Havlíčkův Brod
8:14 Světlá nad Sázavou
8:38 Golčův Jeníkov, město
8:49 Čáslav
8:58 Kutná Hora, hl. nádraží
9:08 Kolín
9:42 Praha Libeň
9:49 Praha, hl. nádraží
přehled vlaků
Rx 688: Praha - Holešovice - Děčín - hlavní nádraží
Čas: Stanice:
10:00 Praha - Holešovice
10:51 Praha, hl. nádraží
10:51 Praha, hl. nádraží
11:04 Praha - Podbaba
11:19 Kralupy nad Vltavou
11:37 Hněvice
11:43 Roudnice nad Labem
11:52 Bohušovice nad Ohří
11:57 Lovosice
12:16 Ústí nad Labem, hl. nádraží
12:31 Děčín - hlavní nádraží
přehled vlaků
Rx 883: Staré Město u Uh. Hradiště - Uherský Brod
Čas: Stanice:
8:27 Staré Město u Uh. Hradiště
8:33 Uherské Hradiště
8:53 Uherský Brod
přehled vlaků
Ex 558: Plzeň hl.n. - Mariánské Lázně
Čas: Stanice:
14:05 Plzeň hl.n.
14:08 Plzeň-Jižní Předměstí
14:31 Stříbro
14:52 Planá u Mariánských Lázní
15:05 Mariánské Lázně
přehled vlaků
Rx 768: Praha, hl. nádraží - Plzeň, hl. nádraží
Čas: Stanice:
12:03 Praha, hl. nádraží
12:10 Praha - Smíchov
12:40 Beroun
12:51 Zdice
13:01 Hořovice
13:10 Kařez
13:21 Rokycany
13:45 Plzeň, hl. nádraží
přehled vlaků
Rx 803: Brno, hl. nádraží - Přerov
Čas: Stanice:
6:36 Brno, hl. nádraží
6:55 Šakvice
7:00 Zaječí
7:07 Podivín
7:15 Břeclav
7:33 Hodonín
7:53 Moravský Písek
8:01 Staré Město u Uh. Hradiště
8:12 Otrokovice
8:21 Hulín
8:32 Přerov
přehled vlaků
Rx 872: Brno, hl. nádraží - Pardubice, hl. nádraží
Čas: Stanice:
6:56 Brno, hl. nádraží
7:15 Blansko
7:26 Skalice n. Svitavou
7:37 Letovice
7:46 Březová nad Svitavou
7:57 Svitavy
8:13 Česká Třebová
8:22 Ústí n. Orlicí
8:35 Choceň
8:56 Pardubice, hl. nádraží
přehled vlaků
Rx 764: Plzeň hl.n. - Železná Ruda-Alžbětín
Čas: Stanice:
15:50 Plzeň hl.n.
15:53 Plzeň zast.
16:06 Dobřany
16:11 Chlumčany u Dobřan
16:18 Přeštice
16:32 Švihov u Klatov
16:41 Klatovy
16:55 Bezděkov u Klatov
16:59 Janovice n. Úhlavou
17:09 Nýrsko
17:14 Dešenice
17:22 Zelená Lhota
17:32 Hamry - Hojsova Stráž
17:38 Hojsova Stráž - Brčálník
17:44 Špičák
17:49 Železná Ruda město
17:51 Železná Ruda centrum
17:55 Železná Ruda-Alžbětín
přehled vlaků
Sp.vlak 1705: Zábřeh na Moravě - Jeseník
Čas: Stanice:
9:31 Zábřeh na Moravě
9:47 Ruda n. Moravou
9:59 Hanušovice
10:11 Jindřichov na Moravě
10:21 Branná
10:30 Ostružná
10:34 Ramzová
10:44 Horní Lipová
10:50 Lipová Lázně
10:58 Jeseník
přehled vlaků
Sp.vlak 1721 Litava: Brno, hl. nádraží - Uherské Hradiště
Čas: Stanice:
7:35 Brno, hl. nádraží
7:59 Slavkov u Brna
8:08 Bučovice
8:15 Nesovice
8:34 Kyjov
8:45 Vracov
8:49 Bzenec
8:59 Veselí nad Moravou
9:08 Uherský Ostroh
9:13 Ostrožská Nová Ves
9:17 Kunovice zastávka
9:21 Uherské Hradiště
přehled vlaků
Sp.vlak 1752: Starkoč - Broumov
Čas: Stanice:
12:42 Starkoč
12:46 Václavice
12:52 Náchod zastávka
12:55 Náchod
13:04 Náchod - Běloves
13:08 Velké Poříčí
13:11 Hronov
13:17 Police nad Metují
13:20 Žďár nad Metují
13:29 Teplice nad Metují
13:39 Meziměstí
13:45 Ruprechtice
13:47 Hynčice
13:52 Broumov-Olivětín
13:56 Broumov
přehled vlaků
Os 11360: Kácov - Čerčany
Čas: Stanice:
9:30 Kácov
9:48 Český Šternberk
10:06 Ledečko
10:16 Sázava
10:33 Samechov
10:42 Hvězdonice
10:53 Čerčany
přehled vlaků
Os 13304: Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou
Čas: Stanice:
9:15 Suchdol nad Odrou
9:21 Mankovice
9:29 Odry
9:34 Odry-Loučky
9:37 Jakubčovice nad Odrou
9:43 Heřmánky
9:49 Klokočov
10:00 Vítkov
10:07 Čermná ve Slezsku
10:13 Svatoňovice
10:23 Budišov nad Budišovkou
přehled vlaků
Os 14017: Olomouc hl.n. - Senice na Hané
Čas: Stanice:
10:31 Olomouc hl.n.
10:36 Olomouc - Smetanovy sady
10:38 Olomouc - Nová Ulice
10:40 Olomouc město
10:42 Olomouc - Hejčín
10:46 Olomouc - Řepčín
10:50 Horka n. Moravou
10:54 Skrbeň
10:58 Příkazy
11:04 Senice na Hané
přehled vlaků
Os 14069: Senice na Hané - Prostějov hl.n.
Čas: Stanice:
13:06 Senice na Hané
13:11 Náměšť na Hané
13:14 Drahonovice
13:18 Slatinice
13:21 Třebčín
13:26 Kaple
13:30 Čelechovice na Hané
13:35 Kostelec na Hané
13:43 Prostějov místní n.
13:46 Prostějov hl.n.
přehled vlaků
Os 15953: Čáslav - Třemošnice
Čas: Stanice:
9:10 Čáslav
9:16 Vrdy-Koudelov
9:20 Skovice
9:23 Žleby
9:28 Žleby zastávka
9:34 Ronov nad Doubravou
9:36 Ronov nad Doubravou zastávka
9:39 Žlebské Chvalovice
9:40 Závratec
9:43 Třemošnice
přehled vlaků
Os 19706: Kladno - Rakovník
Čas: Stanice:
12:46 Kladno
12:50 Kladno-Rozdělov
12:55 Kamenné Žehrovice
13:00 Kačice
13:04 Stochov
13:08 Rynholec
13:14 Nové Strašecí
13:21 Řevničov
13:34 Lužná u Rakovníka
13:42 Rakovník zastávka
13:46 Rakovník
přehled vlaků
Os 19833: Kralupy nad Vltavou - Kladno
Čas: Stanice:
11:32 Kralupy nad Vltavou
11:35 Kralupy nad Vltavou-Minice
11:39 Otvovice
11:41 Zákolany
11:46 Dřetovice
11:50 Brandýsek
11:53 Kladno-Vrapice
11:56 Kladno-Dubí
11:59 Kladno-Švermov
12:02 Kladno-Ostrovec
12:07 Kladno město
12:11 Kladno
přehled vlaků
Os 2055: Praha, hl. nádraží - Dobříš
Čas: Stanice:
10:25 Praha, hl. nádraží
10:30 Praha-Vršovice
10:34 Praha-Kačerov
10:37 Praha-Krč
10:41 Praha-Braník
10:44 Praha-Modřany zast.
10:47 Praha-Komořany
10:50 Praha-Zbraslav
10:54 Jarov
10:58 Vrané n.Vltavou
11:01 Skochovice
11:04 Měchenice
11:10 Klínec
11:14 Bojov
11:17 Bojanovice
11:21 Čisovice
11:26 Rymaně
11:30 Mníšek p.Brdy
11:35 Nová Ves p.Pleší
11:40 Malá Hraštice
11:45 Mokrovraty
11:51 Stará Huť
11:53 Dobříš
přehled vlaků
Os 23468: Opava - východ - Hradec nad Moravicí
Čas: Stanice:
13:40 Opava - východ
13:43 Kylešovice
13:50 Branka u Opavy
13:54 Hradec nad Moravicí
přehled vlaků
Os 24807: Okříšky - Znojmo
Čas: Stanice:
9:17 Okříšky
9:21 Hvězdoňovice
9:27 Stařeč
9:34 Kojetice na Moravě
9:38 Šebkovice
9:43 Jaroměřice n. Rokytnou
9:46 Bohušice
9:52 Moravské Budějovice
10:10 Vesce
10:13 Blížkovice
10:17 Grešlové Mýto
10:26 Šumná
10:33 Olbramkostel
10:38 Citonice
10:44 Znojmo nemocnice
10:47 Znojmo
přehled vlaků
Os 27953: Březnice - Rožmitál pod Třemšínem
Čas: Stanice:
15:39 Březnice
15:43 Zadní Poříčí
15:46 Oslí
15:49 Skuhrov pod Třemšínem
15:52 Rožmitál pod Třemšínem
přehled vlaků
Os 28309: Kostelec u Jihlavy - Slavonice
Čas: Stanice:
10:18 Kostelec u Jihlavy
10:19 Kostelec u Jihlavy masna
10:23 Salavice
10:25 Jezdovice
10:30 Třešť
10:32 Třešť město
10:35 Hodice
10:43 Sedlejov
10:47 Mysliboř
10:53 Telč
10:56 Telč-Staré Město
11:01 Radkov
11:04 Slaviboř
11:07 Velký Pěčín
11:09 Malý Pěčín
11:13 Dačice
11:42 Dačice město
11:49 Urbaneč
11:52 Peč
11:56 Dolní Bolíkov
11:59 Mutišov
12:08 Slavonice
přehled vlaků
Os 2933: Bohumín - Třinec centrum
Čas: Stanice:
10:39 Bohumín
10:43 Dolní Lutyně
10:47 Dětmarovice
10:59 Karviná hl.n.
11:10 Louky nad Olší
11:14 Chotěbuz
11:20 Český Těšín
11:25 Ropice zast.
11:27 Třinec-Konská
11:30 Třinec
11:34 Třinec centrum
přehled vlaků
Os 3130: Ostrava hl. nádraží - Frenštát pod Radhoštěm
Čas: Stanice:
9:53 Ostrava hl. nádraží
9:56 Ostrava - Stodolní
9:58 Ostrava střed
10:02 Ostrava - Kunčičky
10:06 Ostrava - Kunčice
10:10 Vratimov
10:16 Paskov
10:22 Lískovec u Frýdku
10:27 Frýdek Místek
10:33 Baška
10:38 Pržno
10:44 Frýdlant n.Ostravicí
10:53 Čeladná
11:02 Kunčice pod Ondřejníkem
11:08 Frenštát pod Radhoštěm
přehled vlaků
Os 3227: Hranice na Moravě - Vsetín
Čas: Stanice:
8:51 Hranice na Moravě
8:57 Hranice na Moravě město
8:59 Teplice nad Bečvou
9:01 Černotín
9:04 Špičky
9:07 Milotice nad Bečvou
9:10 Hustopeče nad Bečvou
9:15 Lhotka nad Bečvou
9:21 Valašské Meziříčí
9:27 Brňov
9:30 Bystřička
9:35 Jablůnka
9:42 Vsetín
přehled vlaků
Os 3631: Olomouc hl.n. - Šumperk
Čas: Stanice:
9:33 Olomouc hl.n.
9:39 Hlušovice
9:44 Bohuňovice
9:47 Štarnov
9:53 Šternberk
9:56 Babice u Šternberka
10:00 Mladějovice
10:05 Újezd u Uničova
10:09 Uničov zast.
10:13 Uničov
10:19 Troubelnice
10:24 Troubelnice zast.
10:26 Nová Hradečná
10:34 Libina
10:41 Hrabišín
10:47 Nový Malín
10:54 Šumperk
přehled vlaků
Os 3725: Šumperk - Olomouc hl.n.
Čas: Stanice:
12:31 Šumperk
12:36 Bludov
12:40 Postřelmov
12:44 Zábřeh na Moravě z.
12:47 Zábřeh na Moravě
12:52 Lukavice na Moravě
12:57 Mohelnice
13:00 Moravičany
13:06 Červenka
13:10 Střeň
13:15 Štěpánov
13:22 Olomouc hl.n.
přehled vlaků
Os 3726: Prostějov hl.n. - Olomouc hl.n.
Čas: Stanice:
14:00 Prostějov hl.n.
14:03 Vrahovice
14:06 Kraličky
14:09 Vrbátky
14:14 Blatec
14:17 Kožušany
14:20 Nemilany
14:22 Olomouc - Nové sady
14:26 Olomouc hl.n.
přehled vlaků
Os 4307: Uherský Brod - Bylnice
Čas: Stanice:
9:05 Uherský Brod
9:08 Újezdec u Luhačovic
9:13 Šumice
9:16 Nezdenice
9:20 Záhorovice
9:23 Bojkovice
9:26 Bojkovice město
9:30 Pitín zast.
9:37 Hostětín
9:42 Slavičín
9:46 Divnice
9:48 Bohuslavice n.Vláří
9:54 Popov
9:59 Bylnice
přehled vlaků
Os 4408: Brno, hl. nádraží - Miroslav
Čas: Stanice:
12:54 Brno, hl. nádraží
12:59 Brno-Horní Heršpice
13:11 Střelice
13:16 Radostice
13:21 Silůvky
13:26 Moravské Bránice
13:39 Moravský Krumlov
13:44 Rakšice
13:49 Bohutice
13:55 Miroslav
přehled vlaků
Os 4411: Miroslav - Moravské Bránice
Čas: Stanice:
14:00 Miroslav
14:07 Bohutice
14:12 Rakšice
14:17 Moravský Krumlov
14:28 Moravské Bránice
přehled vlaků
Os 4448: Moravské Bránice - Ivančice
Čas: Stanice:
14:31 Moravské Bránice
14:36 Ivančice letovisko
14:39 Ivančice město
14:41 Ivančice
přehled vlaků
Os 5310: Havlíčkův Brod - Chrudim
Čas: Stanice:
10:16 Havlíčkův Brod
10:22 Břevnice
10:28 Rozsochatec
10:36 Chotěboř
10:41 Bílek
10:43 Sobíňov
10:49 Ždírec nad Doubravou
10:54 Stružinec
10:59 Vítanov
11:03 Hlinsko v Čechách
11:08 Holetín
11:12 Vojtěchov
11:13 Pokřikov
11:20 Žďárec u Skutče
11:23 Prosetín
11:27 Vrbatův Kostelec
11:33 Horka u Chrudimi
11:37 Chrast u Chrudimi
11:39 Zaječice
11:45 Slatiňany
11:49 Chrudim
přehled vlaků
Os 6106: Lovosice - Louny střed
Čas: Stanice:
12:02 Lovosice
12:05 Sulejovice
12:09 Čížkovice
12:13 Úpohlavy
12:18 Chotěšov p.Hazmburkem
12:21 Slatina p.Hazmburkem
12:28 Libochovice
12:45 Libochovice město
12:48 Dubany
12:51 Křesín
12:57 Koštice n.Ohří
13:04 Pátek
13:06 Radonice n.Ohří
13:11 Slavětín n.Ohří
13:15 Veltěže
13:20 Louny
13:32 Louny střed
přehled vlaků
Os 6608: Česká Lípa hl. nádraží - Děčín - hlavní nádraží
Čas: Stanice:
14:30 Česká Lípa hl. nádraží
14:32 Česká Lípa-Holý Vrch
14:38 Stružnice
14:42 Horní Police
14:44 Žandov
14:46 Starý Šachov
14:51 Františkov n.Ploučnicí
14:56 Benešov n.Ploučnicí
15:05 Děčín východ
15:10 Děčín - hlavní nádraží
přehled vlaků
Os 6656: Děčín - hlavní nádraží - Jedlová
Čas: Stanice:
12:35 Děčín - hlavní nádraží
12:38 Děčín východ
12:42 Březiny u Děčína
12:45 Malá Veleň
12:50 Benešov n.Ploučnicí
12:53 Dolní Habartice
12:57 Markvartice
13:00 Veselé pod Rabštejnem
13:06 Česká Kamenice
13:08 Horní Kamenice
13:14 Mlýny
13:17 Kytlice
13:24 Jedlová
přehled vlaků
Os 7416: Plzeň hl.n. - Domažlice město
Čas: Stanice:
14:18 Plzeň hl.n.
14:21 Plzeň-Jižní Předměstí
14:24 Plzeň-Skvrňany
14:30 Vejprnice
14:33 Tlučná
14:36 Nýřany
14:43 Zbůch
14:46 Chotěšov u Stoda
14:50 Stod
14:53 Hradec u Stoda
15:01 Holýšov
15:03 Dolní Kamenice
15:07 Staňkov
15:11 Osvračín
15:15 Blížejov
15:18 Milavče
15:25 Domažlice
15:29 Domažlice město
přehled vlaků
Os 7908: Zdice - Březnice
Čas: Stanice:
13:08 Zdice
13:12 Libomyšl
13:21 Lochovice
13:26 Rejkovice
13:31 Jince
13:38 Bratkovice
13:50 Příbram
13:59 Milín
14:02 Ostrov u Tochovic
14:05 Tochovice
14:12 Březnice
přehled vlaků
Os 9200: Světlá nad Sázavou - Zruč nad Sázavou
Čas: Stanice:
8:16 Světlá nad Sázavou
8:43 Ledeč nad Sázavou
9:02 Vlastějovice
9:13 Zruč nad Sázavou
přehled vlaků
Os 9203: Okrouhlice - Okrouhlice
Čas: Stanice:
9:25 Okrouhlice
přehled vlaků