Rozvoz Betlémského světla vlaky

Rozvoz Betlémského světla po republice proběhne díky skautským kurýrům vybranými vlaky v sobotu 19. 12. 2020. Tímto dnem začíná možnost opatřit si od kurýrů Betlémské světlo a pomoci jej šířit dál.

Pokyny pro zájemce o BS

  1. Níže na této stránce si najděte své nádraží, spoj a číslo vozu, ve kterém se nacházejí kurýři rozvážející Betlémské světlo (číslo vozu uvádíme tam, kde jej známe dopředu, bohužel tomu tak není u všech spojů).  
  2. Přijďte na zastávku svého vlaku včas!
  3. Mějte s sebou: alespoň jednu funkční lampu naplněnou lampovým olejem, zabezpečenou proti větru.
  4. Kurýři vystoupí z vlaku na perón! Při předávání plaménku na nástupišti se netlačte a dejte přednost skautům, pokud ve stanici budou přítomni. Předají pak BS i vám
  5. Pozor, spolupracujme a buďme ohleduplní, časový jízdní řád vlaku se nesmí narušit!!!
  6. Nezoufejte, když se na vás nedostane přímo od kurýru z vlaku! Betlémské světlo si předáte na vhodném místě nádraží od těch, kterým již v lucerně svítí (místa budou vybírána tak, aby byla dodržena aktuální vládní pravidla).
  7. Případný nepořádek (špejle, papírky atp.), prosím, ukliďte!
  8. Doporučujeme vzít si kontakt na místní skauty či dobrovolníky, kteří světlo vyzvedávají, pro případ, že by Vám po cestě zhaslo!
  9. Pokud se Vám nepodaří Betlémské světlo uchovat až do Vánoc, najděte si vám nejbližší akci, kde si plamének můžete později taktéž vyzvednout.
  10. Dodržujte aktuální hygienická doporučení (při kontaktu mějte nasazenou roušku)!

Přehled vlaků pro rozvoz

R 988: Vysočina: Brno, hl. nádraží – Praha, hl. nádraží (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Místo ve vlaku : vůz č. 369 místa 101 - 108
Příjezd: Odjezd: Stanice:
06:20 Brno hl.n.
06:31 06:32 Brno-Královo Pole
06:40 Kuřim
06:49 06:50 Tišnov
07:11 07:12 Křižanov
07:28 07:30 Žďár n.Sázavou
07:42 07:43 Přibyslav
07:57 08:01 Havlíčkův Brod
08:15 08:16 Světlá n.Sázavou
08:38 08:39 Golčův Jeníkov město
08:49 08:51 Čáslav
08:59 09:00 Kutná Hora hl.n.
09:09 09:11 Kolín
09:45 Praha-Libeň
09:52 Praha hl.n.
R 792: Střekov: Kolín - Ústí nad Labem – západ (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Místo ve vlaku : vůz č. 369 místa 21 - 28
Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:14 Kolín
09:21 09:22 Velký Osek
09:28 09:29 Poděbrady
09:35 09:37 Nymburk hl.n.
09:47 09:48 Lysá n.Labem
09:54 09:55 Stará Boleslav
10:05 10:07 Všetaty
10:14 10:16 Mělník
10:26 10:27 Štětí
10:44 10:45 Litoměřice město
11:02 Ústí n.L.-Střekov
11:07 Ústí n.L.západ
R 768: Berounka: Praha, hl. nádraží – Železná Ruda (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Místo ve vlaku : vůz č. 369 místa 101 - 106
Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:13 Praha hl.n.
12:19 12:21 Praha-Smíchov
12:53 12:55 Beroun
13:01 13:02 Zdice
13:08 13:09 Hořovice
13:16 13:17 Kařez
13:27 13:28 Rokycany
13:38 13:40 Plzeň hl.n.
13:42 13:43 Plzeň zast.
13:54 13:55 Dobřany
13:59 14:00 Chlumčany u Dobřan
14:06 Přeštice
14:17 14:18 Švihov u Klatov
14:27 14:40 Klatovy
14:44 Bezděkov u Klatov
14:48 14:49 Janovice n.Úhlavou
14:56 14:57 Nýrsko
15:01 15:02 Dešenice
15:09 15:10 Zelená Lhota
15:17 15:18 Hamry-Hojsova Stráž
15:23 15:24 Hojsova Stráž-Brčálník
15:28 15:29 Špičák
15:32 15:33 Železná Ruda město
15:35 Železná Ruda centrum
Ex562: Západní expres: Plzeň hl.n. - Mariánské Lázně (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Místo ve vlaku : vůz č. 369 místa 21 - 26
Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:58 14:05 Plzeň hl.n.
14:07 14:08 Plzeň-Jižní Předměstí
14:29 14:30 Stříbro
14:52 14:53 Planá u Mar.Lázní
15:05 15:07 Mariánské Lázně
R 690: Labe: Praha, hl. nádraží – Děčín, hlavní nádraží (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Místo ve vlaku : vůz č. 369 místa 21 - 26
Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:47 Praha hl.n.
10:55 10:56 Praha-Holešovice
10:59 11:00 Praha-Podbaba
11:17 11:18 Kralupy n.Vltavou
11:34 11:35 Hněvice
11:42 11:43 Roudnice n.Labem
11:50 11:51 Bohušovice n.Ohří
11:57 11:59 Lovosice
12:15 Ústí n.L.hl.n.
12:33 Děčín hl.n.
R 612: Krušnohor: Ústí nad Labem, hl. nádraží – Cheb (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Místo ve vlaku : vůz č. 369 místa 101 - 106
Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:37 12:43 Ústí n.L.hl.n.
12:59 13:00 Teplice v Čechách
13:20 13:21 Bílina
13:31 13:32 Most
13:44 Jirkov zast.
13:48 Chomutov město
13:51 13:53 Chomutov
14:01 14:02 Kadaň-Prunéřov
14:07 14:08 Klášterec n.Ohří
14:30 14:31 Ostrov n.Ohří
14:44 14:46 Karlovy Vary
14:54 14:55 Chodov
15:04 15:05 Sokolov
15:16 15:17 Kynšperk n.Ohří
15:29 Cheb
SP 1783: Brno hl.n. - Frenštát p.Radhoštěm (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
07:45 Brno hl.n.
07:50 07:53 Brno-Židenice
08:28 08:29 Vyškov na Moravě
08:49 08:50 Kojetín
09:00 09:01 Kroměříž
09:09 09:10 Hulín
09:27 09:28 Hlinsko p.Hostýnem
09:32 09:34 Bystřice p.Hostýnem
09:42 09:43 Osíčko
09:48 Rajnochovice
10:03 10:05 Valašské Meziříčí
10:22 10:23 Veřovice
10:31 10:32 Frenštát p.Radhoštěm město
10:35 Frenštát p.Radhoštěm
R 903: Brno, hl. – Šumperk (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Místo ve vlaku : vůz č. 368 místa 101 - 108
Příjezd: Odjezd: Stanice:
07:18 Brno hl.n.
07:55 07:59 Vyškov na Moravě
08:07 Ivanovice na Hané
08:15 08:20 Nezamyslice
08:34 08:35 Prostějov hl.n.
08:52 08:56 Olomouc hl.n.
09:13 09:14 Mohelnice
09:22 09:26 Zábřeh na Moravě
09:32 09:33 Postřelmov
09:41 Šumperk
Sp 1403: Zábřeh na Moravě – Jeseník (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Místo ve vlaku : vůz č. 367 místa 11 - 18
Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:31 Zábřeh na Moravě
09:47 09:48 Ruda n.Moravou
09:59 10:02 Hanušovice
10:11 10:12 Jindřichov na Moravě
10:21 10:22 Branná
10:29 10:30 Ostružná
10:33 10:34 Ramzová
10:43 10:44 Horní Lipová
10:50 10:51 Lipová Lázně
10:58 Jeseník
R 1325: Praděd: Olomouc, hl. nádraží – Opava – východ (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Místo ve vlaku : vůz č. 1 místa 81 - 88
Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:05 Olomouc hl.n.
09:16 09:17 Hlubočky-Mar.Údolí
09:41 09:42 Domašov n.Bystřicí
09:49 09:50 Moravský Beroun
09:59 10:01 Dětřichov n.Bystřicí
10:06 Lomnice u Rýmařova
10:13 10:14 Valšov
10:23 10:26 Bruntál
10:51 11:06 Krnov
11:09 11:10 Krnov-Cvilín
11:27 Opava západ
11:33 11:37 Opava východ
R 668: Rožmberk: Brno, hl. nádraží – Plzeň, hl. nádraží (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Místo ve vlaku : vůz č. 369 místa 91 - 98
Příjezd: Odjezd: Stanice:
07:41 Brno hl.n.
08:28 08:29 Náměšť n.Oslavou
08:49 08:50 Třebíč
09:07 Okříšky
09:33 09:40 Jihlava
09:43 09:44 Jihlava město
10:01 Dolní Cerekev
10:08 10:09 Batelov
10:15 10:16 Horní Cerekev
10:32 10:33 Počátky-Žirovnice
10:56 10:59 Jindřichův Hradec
11:12 11:13 Kardašova Řečice
11:27 11:28 Veselí n.Lužnicí
11:55 12:04 České Budějovice
12:25 12:26 Číčenice
12:31 12:32 Protivín
12:39 12:40 Ražice
12:50 12:53 Strakonice
13:07 13:09 Horažďovice předm.
13:27 13:29 Nepomuk
13:57 Plzeň hl.n.
R 718: Vltava: Veselí nad Lužnicí – Tábor (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Místo ve vlaku : vůz č. 369 místa 91 - 98
Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:25 12:36 Veselí n.Lužnicí
12:41 12:42 Soběslav
12:51 12:52 Planá n.Lužnicí
12:58 13:01 Tábor
R 872: Svitava: Brno, hl. nádraží – Pardubice, hl. nádraží (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Místo ve vlaku : vůz č. 366 místa 101 - 106
Příjezd: Odjezd: Stanice:
06:56 Brno hl.n.
07:15 07:16 Blansko
07:26 07:30 Skalice n.Svitavou
07:37 07:38 Letovice
07:45 07:46 Březová n.Svitavou
07:57 08:03 Svitavy
08:13 08:14 Česká Třebová
08:23 08:24 Ústí n.Orlicí
08:35 08:36 Choceň
08:55 09:00 Pardubice hl.n.
R 925: Krakonoš: Jaroměř – Trutnov hl. n. (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Místo ve vlaku : vůz č. 372 místa 111 - 118
Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:17 12:19 Jaroměř
12:30 12:32 Česká Skalice
12:38 12:40 Starkoč
12:49 12:50 Červený Kostelec
12:55 12:56 Rtyně v Podkrkonoší
12:59 13:01 Malé Svatoňovice
13:05 Velké Svatoňovice
13:15 13:16 Trutnov střed
13:20 Trutnov hl.n.
Sp 1761: Brno hl.n. – Uherské Hradiště (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
07:35 Brno hl.n.
07:59 08:00 Slavkov u Brna
08:07 08:08 Bučovice
08:14 08:15 Nesovice
08:33 08:34 Kyjov
08:45 Vracov
08:49 08:50 Bzenec
08:58 09:00 Veselí n.Moravou
09:04 09:05 Uherský Ostroh
09:09 Ostrožská Nová Ves
09:13 09:14 Kunovice zast.
09:18 09:20 Uherské Hradiště
R 885: Staré Město u Uh. Hradiště – Luhačovice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Místo ve vlaku : vůz č. 369 místa 91 - 96
Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:23 10:33 Staré Město u Uh.Hrad.
10:39 10:41 Uherské Hradiště
10:57 11:04 Uherský Brod
11:08 11:09 Újezdec u Luhačovic
11:22 Luhačovice
R 805: Moravan: Brno hl.n. – Přerov (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Místo ve vlaku : vůz č. 34 místa 121 - 128
Příjezd: Odjezd: Stanice:
08:36 Brno hl.n.
08:55 08:56 Šakvice
09:00 09:01 Zaječí
09:07 09:08 Podivín
09:15 09:21 Břeclav
09:33 09:38 Hodonín
09:48 09:49 Moravský Písek
09:56 09:58 Staré Město u Uh.Hrad.
10:09 10:11 Otrokovice
10:20 10:22 Hulín
10:33 10:35 Přerov
Os 11508: Brno hl.n. – Miroslav (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:42 Brno hl.n.
12:47 Brno-Horní Heršpice
12:58 Střelice dolní
13:02 13:06 Střelice
13:10 Radostice
13:15 Silůvky
13:20 13:24 Moravské Bránice
13:35 13:36 Moravský Krumlov
13:41 Rakšice
13:46 Bohutice
13:52 Miroslav
Os 11511: Miroslav – Moravské Bránice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:18 Miroslav
14:25 Bohutice
14:30 Rakšice
14:34 14:35 Moravský Krumlov
14:46 14:51 Moravské Bránice
R 1188: Bezděz: Nymburk, hl. nádraží – Česká Lípa hl.n. (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:07 10:08 Nymburk hl.n.
10:33 10:37 Mladá Boleslav hl.n.
10:46 10:47 Bakov n.Jizerou
10:56 10:57 Bělá p.Bezdězem
11:15 11:16 Doksy
11:32 11:40 Česká Lípa hl.n.
R 1190: Česká Lípa hl.n. - Jedlová (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:42 13:43 Česká Lípa střelnice
13:56 13:57 Nový Bor
14:03 14:04 Svor
14:14 14:15 Jedlová
OS 13271: Hovězí - Velké Karlovice (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
15:05 15:06 Hovězí
15:10 Huslenky
15:14 Huslenky zast.
15:19 15:20 Halenkov
15:24 Nový Hrozenkov zast.
15:27 Nový Hrozenkov
15:31 Karolinka zast.
15:33 15:34 Karolinka
15:39 Velké Karlovice z.
15:41 Velké Karlovice
Os 13272: Velké Karlovice - Hovězí (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
15:56 Velké Karlovice
15:58 Velké Karlovice z.
16:02 16:03 Karolinka
16:05 Karolinka zast.
16:08 Nový Hrozenkov
16:12 Nový Hrozenkov zast.
16:16 16:21 Halenkov
16:23 Halenkov zast.
16:26 Huslenky zast.
16:30 Huslenky
16:34 16:35 Hovězí
R 1066: Ještěd: Pardubice, hl. nádraží – Liberec (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:03 Pardubice hl.n.
11:06 11:08 Pardubice-Rosice n.L.
11:23 11:26 Hradec Králové hl.n.
11:39 11:43 Jaroměř
11:55 11:56 Dvůr Králové n.Labem
12:24 12:30 Stará Paka
12:46 12:47 Semily
12:55 12:57 Železný Brod
13:03 13:04 Malá Skála
13:16 13:20 Turnov
13:37 13:40 Rychnov u Jabl.n.Nisou
13:56 Liberec
Os 4305: Uherské Hradiště – Uherský Brod (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:29 Uherské Hradiště
10:32 Kunovice
10:35 Vésky
10:38 Popovice u Uh.Hradiště
10:42 10:43 Hradčovice
10:47 Havřice
10:50 Uherský Brod
Os 4363: Uherský Brod - Bylnice (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:00 Uherský Brod
11:03 11:04 Újezdec u Luhačovic
11:07 Šumice
11:11 Nezdenice
11:14 Záhorovice
11:18 Bojkovice
11:21 Bojkovice město
11:24 Pitín zast.
11:32 Hostětín
11:37 Slavičín
11:41 Divnice
11:43 Bohuslavice n.Vláří
11:49 Popov
11:54 Bylnice
Sp 1852: Starkoč - Broumov (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:42 Starkoč
12:46 12:49 Václavice
12:53 12:54 Náchod zast.
12:56 13:00 Náchod
13:02 Náchod-Běloves
13:06 13:07 Velké Poříčí
13:08 13:09 Hronov
13:15 13:16 Police n.Metují
13:19 13:20 Žďár n.Metují
13:28 13:29 Teplice n.Metují
13:34 Březová u Broumova
13:38 13:41 Meziměstí
13:44 Ruprechtice
13:46 Hynčice
13:51 Broumov-Olivětín
13:56 Broumov
Sp 1907: Jihlava – Slavonice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:22 10:23 Jihlava
10:26 10:31 Jihlava město
10:44 10:47 Kostelec u Jihlavy
10:49 Kostelec u Jihlavy masna
10:53 Salavice
10:55 Jezdovice
10:59 11:07 Třešť
11:09 Třešť město
11:13 Hodice
11:20 11:21 Sedlejov
11:25 Mysliboř
11:31 11:34 Telč
11:36 Telč-Staré Město
11:42 Radkov
11:45 Slaviboř
11:48 Velký Pěčín
11:51 Malý Pěčín
11:56 11:57 Dačice
11:58 11:59 Dačice město
12:06 Urbaneč
12:10 Peč
12:14 Dolní Bolíkov
12:18 Mutišov
12:26 Slavonice
Os 14017: Olomouc – Senice na Hané (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:33 Olomouc hl.n.
10:37 Olomouc-Smetan.sady
10:39 Olomouc-Nová Ulice
10:42 Olomouc město
10:44 Olomouc-Hejčín
10:48 Olomouc-Řepčín
10:52 Horka n.Moravou
10:56 Skrbeň
10:59 11:01 Příkazy
11:06 Senice na Hané
Os 14069: Senice na Hané – Prostějov (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:48 13:08 Senice na Hané
13:12 13:13 Náměšť na Hané
13:16 Drahanovice
13:20 Slatinice
13:23 Třebčín
13:28 Kaple
13:32 Čelechovice na Hané
13:36 13:37 Kostelec na Hané
13:43 13:44 Prostějov místní n.
13:47 Prostějov hl.n.
Os 3726: Prostějov hl. n. – Olomouc hl. n. (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:00 Prostějov hl.n.
14:02 14:03 Vrahovice
14:05 14:06 Kraličky
14:08 14:09 Vrbátky
14:13 14:14 Blatec
14:17 Kožušany
14:19 Nemilany
14:22 Olomouc-Nové Sady
14:26 14:33 Olomouc hl.n.
Os 3631: Olomouc – Šumperk (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:33 Olomouc hl.n.
09:39 Hlušovice
09:43 09:44 Bohuňovice
09:47 Štarnov
09:52 09:53 Šternberk
09:56 Babice u Šternberka
10:00 Mladějovice
10:04 10:05 Újezd u Uničova
10:09 Uničov zast.
10:13 10:14 Uničov
10:19 Troubelice
10:24 Troubelice zast.
10:26 Nová Hradečná
10:34 Libina
10:41 Hrabišín
10:47 Nový Malín
10:54 Šumperk
Os 3725: Šumperk – Zábřeh na Moravě – Olomouc (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:29 12:31 Šumperk
12:36 12:37 Bludov
12:40 Postřelmov
12:44 Zábřeh na Moravě z.
12:47 12:48 Zábřeh na Moravě
12:52 Lukavice na Moravě
12:56 12:57 Mohelnice
12:59 13:00 Moravičany
13:06 13:07 Červenka
13:11 Střeň
13:15 Štěpánov
13:25 13:33 Olomouc hl.n.
Os 3207: Hranice na Moravě - Vsetín (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
08:52 08:54 Hranice na Moravě
08:59 09:00 Hranice na Moravě m.
09:02 09:03 Teplice n.Bečvou
09:05 09:06 Černotín
09:09 Špičky
09:11 09:12 Milotice n.Bečvou
09:14 09:14 Hustopeče n.Bečvou
09:18 09:19 Lhotka n.Bečvou
09:23 09:25 Valašské Meziříčí
09:29 Brňov
09:32 Bystřička
09:37 Jablůnka
09:43 Vsetín
Os 3130: Ostrava hl. nádraží – Frýdlant n. Ostravicí (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:48 Ostrava hl.n.
09:51 Ostrava-Stodolní
09:53 Ostrava střed
09:57 Ostrava-Kunčičky
10:00 10:02 Ostrava-Kunčice
10:05 10:06 Vratimov
10:11 10:12 Paskov
10:17 10:18 Lískovec u Frýdku
10:23 10:27 Frýdek-Místek
10:31 Baška
10:36 Pržno
10:40 10:45 Frýdlant n.Ostr.
Os 2931: Bohumín – Mosty u Jablunkova (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:48 09:49 Bohumín
09:52 Dolní Lutyně
09:55 09:56 Dětmarovice
10:00 10:02 Karviná hl.n.
10:11 10:12 Louky n.Olší
10:14 Chotěbuz
10:18 10:26 Český Těšín
10:29 Ropice zast. (Ropica przystanek)
10:31 Třinec-Konská (Trzyniec-Konska)
10:34 Třinec (Trzyniec)
10:37 Třinec centrum (Trzyniec centrum)
10:39 10:40 Vendryně
10:42 10:43 Bystřice (Bystrzyca)
10:45 10:46 Hrádek (Gródek)
10:48 10:49 Návsí (Nawsie)
10:52 10:53 Bocanovice
10:58 Mosty u Jablunkova
OS 3412: Ostrava-Svinov - Opava východ (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:34 09:42 Ostrava-Svinov
09:45 Ostrava-Třebovice
09:49 09:51 Děhylov
09:54 09:55 Jilešovice
09:58 09:59 Háj ve Slezsku
10:02 Lhota u Opavy
10:03 Mokré Lazce
10:05 10:06 Štítina
10:09 10:10 Opava-Komárov
10:14 Opava východ
Os 23462: Opava východ - Hradec nad Moravicí (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:40 Opava východ
10:43 Kylešovice
10:50 Branka u Opavy
10:53 Hradec n.Moravicí
Os 6106: Lovosice - Louny střed (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:54 12:02 Lovosice
12:06 Sulejovice
12:10 Čížkovice
12:13 Úpohlavy
12:18 Chotěšov p.Hazmburkem
12:21 Slatina p.Hazmburkem
12:24 12:27 Libochovice
12:29 12:30 Libochovice město
12:33 Dubany
12:36 Křesín
12:38 Koštice n.Ohří
12:42 Pátek
12:46 Slavětín n.Ohří
12:50 Veltěže
12:55 12:57 Louny
12:59 Louny střed
Os 6611: Děčín - Česká Lípa (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:45 Děčín hl.n.
12:48 12:49 Děčín východ
12:57 12:58 Benešov n.Ploučnicí
13:02 13:03 Františkov n.Ploučnicí
13:07 Starý Šachov
13:09 Žandov
13:11 13:12 Horní Police
13:16 Stružnice
13:21 Česká Lípa-Holý vrch
13:24 13:36 Česká Lípa hl.n.
Os 15913: Čáslav - Třemošnice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:13 Čáslav
09:18 Vrdy-Koudelov
09:22 09:23 Skovice
09:26 09:29 Žleby
09:33 Žleby zast.
09:38 Ronov n.Doubravou
09:41 Ronov n.Doubravou z.
09:43 Žlebské Chvalovice
09:45 Závratec
09:47 Třemošnice
Os 5376: Havlíčkův Brod - Hlinsko v Čechách (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:03 Havlíčkův Brod
10:09 Břevnice
10:14 10:15 Rozsochatec
10:22 10:24 Chotěboř
10:28 Bílek
10:31 Sobíňov
10:35 Ždírec n.Doubravou
10:40 Stružinec
10:46 Vítanov
10:50 Hlinsko v Čechách
Os 5324: Hlinsko v Čechách - Chrudim (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:05 Hlinsko v Čechách
11:08 Holetín
11:12 Vojtěchov
11:14 Pokřikov
11:20 11:21 Žďárec u Skutče
11:23 Prosetín
11:26 Vrbatův Kostelec
11:32 Horka u Chrudimi
11:35 11:36 Chrást u Chrudimi
11:38 Zaječice
11:43 Slatiňany
11:47 11:48 Chrudim
Os 24868: Havlíčkův Brod - Ledeč nad Sázavou (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:46 Havlíčkův Brod
09:50 Havlíčkův Brod-Perknov
09:54 09:55 Okrouhlice
09:58 Pohleď
10:03 10:05 Světlá n.Sázavou
10:07 Světlá n.Sázavou m.
10:10 Dolní Březinka
10:12 Mrzkovice
10:15 Smrčná
10:20 Stvořidla
10:23 Vilémovice
10:28 Horní Ledeč
10:31 Ledeč n.Sázavou
Os 9210: Ledeč nad Sázavou - Čerčany (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:33 Ledeč n.Sázavou
10:38 Chřenovice-Podhradí
10:44 Chřenovice
10:47 Budčice
10:50 Vlastějovice
10:53 Laziště
10:57 Horka n.Sázavou
11:02 11:07 Zruč n.Sázavou
11:10 Zruč n.Sázavou z.
11:15 Chabeřice
11:17 Čížov
11:20 Střechov n.Sázavou
11:25 Kácov zast.
11:29 11:30 Kácov
11:34 Vranice
11:38 Soběšín
11:43 Český Šternberk zast.
11:45 Český Šternberk
11:48 Malovidy
11:52 Rataje n.Sáz.-Ivaň
11:54 Rataje n.Sáz.zast.
11:58 11:59 Ledečko
12:02 Samopše
12:08 12:13 Sázava
12:15 Sázava zast.
12:18 Plužiny
12:22 Stříbrná Skalice
12:25 Samechov
12:28 Vlkovec
12:30 Chocerady
12:34 12:35 Hvězdonice
12:39 Zlenice
12:42 Lštění
12:46 Čerčany
Os 15954: Havlíčkův Brod – Humpolec (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
08:05 Havlíčkův Brod
08:10 Dolík
08:13 Petrkov
08:17 08:19 Lípa
08:23 Radňov
08:29 08:30 Herálec
08:32 Slavníč
08:35 Kamenice u Humpolce
08:40 Plačkov
08:47 Humpolec
Os 6008: Česká Lípa - Rumburk (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:21 12:25 Česká Lípa hl.n.
12:27 Česká Lípa střelnice
12:34 Skalice u Čes.Lípy
12:39 12:40 Nový Bor
12:46 12:47 Svor
12:54 Nová Huť v Luž.horách
12:58 12:59 Jedlová
13:08 13:09 Rybniště
13:14 Krásná Lípa
13:25 Rumburk
Os 7416: Plzeň hl. n. – Domažlice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:18 Plzeň hl.n.
14:20 14:21 Plzeň-Jižní Předměstí
14:23 14:24 Plzeň-Skvrňany
14:29 Vejprnice
14:33 Tlučná
14:36 14:38 Nýřany
14:42 14:43 Zbůch
14:46 14:47 Chotěšov u Stoda
14:51 Stod
14:54 Hradec u Stoda
14:59 15:00 Holýšov
15:03 Dolní Kamenice
15:07 15:08 Staňkov
15:12 Osvračín
15:16 15:17 Blížejov
15:21 Milavče
15:28 15:29 Domažlice
15:31 Domažlice město
Os 7910: Beroun – Březnice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:01 Beroun
13:04 Králův Dvůr
13:07 Králův Dvůr-Popovice
13:11 13:12 Zdice
13:17 Libomyšl
13:21 13:22 Lochovice
13:28 Rejkovice
13:32 13:33 Jince
13:39 Bratkovice
13:46 13:49 Příbram
13:57 13:58 Milín
14:02 Ostrov u Tochovic
14:06 Tochovice
14:12 14:14 Březnice
Os 27955: Březnice – Rožmitál pod Třemšínem (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:56 Březnice
15:00 Zadní Poříčí
15:03 Oslí
15:05 Skuhrov p.Třemšínem
15:08 Rožmitál p.Třemšínem
Os 2055: Praha hl. n. – Dobříš (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:24 Praha hl.n.
10:28 10:30 Praha-Vršovice
10:34 Praha-Kačerov
10:37 Praha-Krč
10:41 Praha-Braník
10:44 Praha-Modřany zast.
10:47 Praha-Komořany
10:50 Praha-Zbraslav
10:54 Dolní Břežany-Jarov
10:58 11:00 Vrané n.Vltavou
11:02 Skochovice
11:05 Měchenice
11:12 Klínec
11:15 Bojov
11:18 Bojanovice
11:22 11:23 Čisovice
11:27 Rymaně
11:30 11:31 Mníšek p.Brdy
11:37 Nová Ves p.Pleší
11:42 Malá Hraštice
11:47 Mokrovraty
11:53 Stará Huť
11:55 Dobříš
SP 1573: Kralupy nad Vltavou – Kladno (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:23 Kralupy n.Vltavou
11:26 Kralupy n.Vlt.-Minice
11:30 Otvovice
11:33 Zákolany
11:38 Dřetovice
11:41 11:49 Brandýsek
11:52 Kladno-Vrapice
11:55 Kladno-Dubí
11:57 Kladno-Švermov
12:01 12:05 Kladno-Ostrovec
12:07 Kladno město
12:12 12:15 Kladno
Os 19706: Kladno - Rakovník (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:46 Kladno
12:50 Kladno-Rozdělov
12:53 12:54 Kamenné Žehrovice
12:58 Kačice
13:02 13:03 Stochov
13:07 Rynholec
13:13 Nové Strašecí
13:18 13:19 Řevničov
13:27 13:32 Lužná u Rakovníka
13:39 Rakovník zast.
13:43 Rakovník
Os 16710: Rakovník - Bečov n.Teplou (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:38 Rakovník
14:41 Rakovník západ
14:48 14:49 Senomaty
14:51 Šanov
14:55 14:56 Pšovlky
14:59 Švihov u Jesenice
15:02 Oráčov
15:05 Kosobody
15:10 15:11 Jesenice
15:15 Krty
15:21 15:24 Blatno u Jesenice
15:26 Malměřice
15:30 Ležky
15:33 15:34 Lubenec
15:37 Lubenec zast.
15:42 Libkovice
15:47 15:48 Chyše
15:57 15:59 Protivec
16:03 Záhořice
16:08 16:16 Žlutice
16:21 Borek u Žlutic
16:26 16:28 Štědrá
16:36 Smilov
16:40 Luhov
16:45 16:47 Toužim
16:54 Poseč
16:59 Otročín
17:12 Bečov n.Teplou
R 1088: Plzeň hl. nádraží – Žatec (dopravce GW Train Regio, a. s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:04 Plzeň hl.n.
14:29 14:30 Kaznějov
14:36 Plasy
14:55 14:56 Žihle
15:06 15:07 Blatno u Jesenice
15:17 Kryry
15:23 Vroutek
15:31 15:32 Podbořany
15:55 15:56 Žatec západ
15:58 16:01 Žatec
Os 18008: Číčenice - Nové Údolí (dopravce GW Train Regio, a. s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:38 Číčenice
13:44 13:45 Vodňany
13:49 Pražák
13:53 Svinětice
13:56 13:59 Bavorov
14:05 Blanice
14:08 14:09 Strunkovice n.Blanicí
14:15 Husinec
14:22 14:34 Prachatice
14:36 Prachatice lázně
14:42 Rohanov
14:46 14:47 Chroboly
14:50 Ovesné u Prachatic
14:55 Skříněřov
14:59 15:02 Zbytiny
15:05 Spálenec
15:17 15:28 Volary
15:32 Dobrá na Šumavě
15:35 15:37 Černý Kříž
15:42 Stožec
15:48 Nové Údolí
R 1105: Brno hl.n. - Bohumín (dopravce RegioJet a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
06:55 07:02 Brno hl.n.
07:37 07:40 Vyškov na Moravě
08:05 08:06 Kojetín
08:19 08:22 Přerov
08:40 08:42 Hranice na Moravě
08:55 08:57 Suchdol n.Odrou
09:04 09:05 Studénka
09:15 09:17 Ostrava-Svinov
09:23 Ostrava hl.n.
09:32 Bohumín
Os 6368: Liberec - Raspenava (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:33 Liberec
14:36 Stráž n.Nisou
14:39 Krásná Studánka
14:45 Mníšek u Liberce
14:48 Oldřichov v Hájích
14:56 14:58 Raspenava
Os 16319: Raspenava - Hejnice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
15:03 Raspenava
15:05 Luh p.Smrkem
15:07 Lužec p.Smrkem
15:11 Hejnice
Sp 1831: Hradec Králové - Letohrad (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:05 Hradec Králové hl.n.
13:10 13:11 Hradec Králové-Sl.Předm.
13:18 13:20 Třebechovice p.Orebem
13:27 13:31 Týniště n.Orlicí
13:37 Čestice
13:40 13:41 Častolovice
13:44 13:45 Kostelec n.Orlicí m.
13:50 13:51 Doudleby n.Orlicí
13:54 13:55 Záměl
13:58 14:03 Potštejn
14:07 Sopotnice
14:11 14:12 Litice n.Orlicí
14:15 Bohousová
14:21 14:22 Žamberk
14:27 Lukavice v Čechách
14:31 Letohrad
Os 8713: Veselí nad Lužnicí - České Velenice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:43 Veselí n.Lužnicí
11:48 Vlkov n.Lužnicí
11:52 Frahelž
11:55 11:56 Lomnice n.Lužnicí
12:01 Lužnice
12:05 12:09 Třeboň
12:11 Třeboň lázně
12:19 Majdalena zast.
12:21 12:22 Majdalena
12:27 12:28 Suchdol n.Lužnicí
12:30 Suchdol n.Lužnicí z.
12:32 Hrdlořezy
12:35 Dvory n.Lužnicí
12:40 12:41 Nová Ves n.Lužnicí
12:47 České Velenice
Os 24809: Okříšky – Znojmo (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:02 Okříšky
09:06 Hvězdoňovice
09:12 Stařeč
09:19 Kojetice na Moravě
09:23 Šebkovice
09:27 09:28 Jaroměřice n.Rokytnou
09:32 Bohušice
09:37 09:39 Moravské Budějovice
09:45 Vesce
09:48 Blížkovice
09:51 09:52 Grešlové Mýto
09:59 10:00 Šumná
10:07 10:08 Olbramkostel
10:12 Citonice
10:18 10:19 Znojmo nemocnice
10:22 Znojmo
Os 27214: Cheb - Luby u Chebu (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
16:10 Cheb
16:15 16:16 Tršnice
16:19 16:19 Třebeň
16:22 16:22 Nový Drahov
16:24 16:24 Vonšov
16:27 16:28 Skalná
16:32 16:32 Velký Luh
16:39 16:39 Nový Kostel
16:42 16:42 Dolní Luby
16:45 Luby u Chebu
Os 6661: Jedlová - Děčín (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:28 Jedlová
14:34 Kytlice
14:37 14:38 Mlýny
14:42 Horní Kamenice
14:46 14:47 Česká Kamenice
14:50 Veselé p.Rabštejnem
14:55 14:56 Markvartice
14:58 Dolní Habartice
15:02 15:03 Benešov n.Ploučnicí
15:06 Malá Veleň
15:09 Březiny u Děčína
15:13 Děčín východ
15:18 Děčín hl.n.
Zvláštní spoj: Jackov - Jemnice (dopravce Railway Capital a.s.)

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:55 Jackov
10:05 Dědice
10:20 Rácovice
10:30 Třebelovice
10:40 Lhotice
10:50 Jemnice
Os 5448: Rumburk - Šluknov

Datum:

19.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:28 Rumburk
13:33 Valdek
13:40 Šluknov
rj 72: Vindobona

Datum:

13.12.2020

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:04 10:07 Břeclav
10:37 Brno hl.n.

Upozornění:

„x“ – zastavuje jen na znamení, musí se na strojvedoucího zamávat
Odjezdy z Brna vzhledem k očekávaným opravám hlavního nádraží mohou být změněny a budou ještě upřesněny.