Rozvoz Betlémského světla vlaky

Rozvoz Betlémského světla po republice proběhne díky skautským kurýrům vybranými vlaky v sobotu 21. 12. 2019.

Tímto dnem začíná možnost opatřit si od kurýrů Betlémské světlo a pomoci jej šířit dál.

Přehled vlaků pro rozvoz

R 668: Rožmberk: Brno, hl. nádraží – Plzeň, hl. nádraží (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
07:41 Brno hl. n.
08:28 08:29 Náměšť nad Oslavou
08:49 08:50 Třebíč
09:07 09:07 Okříšky
09:33 09:40 Jihlava
09:43 09:44 Jihlava město
09:57 09:58 Kostelec u Jihlavy
10:08 10:09 Batelov
10:15 10:16 Horní Cerekev
10:32 10:33 Počátky – Žírovnice
10:56 10:59 Jindřichův Hradec
11:12 11:13 Kardašova Řečice
11:27 11:28 Veselí nad Lužnicí
11:56 12:04 České Budějovice
12:25 12:26 Číčenice
12:31 12:32 Protivín
12:39 12:40 Ražice
12:51 12:53 Strakonice
13:07 13:09 Horažďovice předměstí
13:28 13:29 Nepomuk
13:57 13:57 Plzeň hl. n.
R 718: Vltava: Veselí nad Lužnicí – Tábor (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:36 Veselí nad Lužnicí
12:41 12:42 Soběslav
12:51 12:52 Planá n. Lužnicí
12:58 13:01 Tábor
R 988: Vysočina: Brno, hl. nádraží – Praha, hl. nádraží (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
06:20 Brno hl. n.
06:31 06:32 Brno-Královo Pole, nádraží
vlak nečeká na žádné přípoje
06:40 06:40 Kuřim
06:48 06:49 Tišnov
07:10 07:11 Křižanov
07:31 07:32 Žďár nad Sázavou
07:44 07:45 Přibyslav
07:58 08:01 Havlíčkův Brod
08:15 08:16 Světlá nad Sázavou
08:38 08:39 Golčův Jeníkov město
08:49 08:51 Čáslav
08:59 09:00 Kutná Hora, hl. nádraží
09:09 09:11 Kolín
vlak nečeká na žádné přípoje
09:45 09:45 Praha Libeň
09:52 09:52 Praha, hl. nádraží
R 690: Labe: Praha, hl. nádraží – Děčín, hlavní nádraží (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:47 Praha, hl. nádraží
10:55 10:56 Praha – Holešovice
10:59 11:00 Praha Podbaba
11:17 11:18 Kralupy nad Vltavou
11:34 11:35 Hněvice
11:42 11:43 Roudnice nad Labem
11:50 11:51 Bohušovice nad Ohří
11:57 11:59 Lovosice
12:15 12:15 Ústí nad Labem, hl. nádraží
12:33 12:33 Děčín – hlavní nádraží
R 612: Krušnohor: Ústí nad Labem, hl. nádraží – Cheb (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:43 Ústí nad Labem, hl. nádraží
12:59 13:00 Teplice v Čechách
13:20 13:21 Bílina
13:31 13:32 Most
13:44 13:44 Jirkov, zastávka
13:48 13:48 Chomutov, město
13:51 13:53 Chomutov
14:01 14:02 Kadaň – Prunéřov
14:07 14:08 Klášterec n. Ohří
14:30 14:31 Ostrov n. Ohří
14:44 14:46 Karlovy Vary
14:54 14:55 Chodov
15:04 15:05 Sokolov
15:16 15:17 Kynšperk n. Ohří
15:29 15:29 Cheb
R 792: Střekov: Kolín - Ústí nad Labem – západ (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:14 Kolín
09:21 09:22 Velký Osek
09:28 09:29 Poděbrady
09:35 09:37 Nymburk, hl. nádraží
09:47 09:48 Lysá n. Labem
09:54 09:55 Stará Boleslav
10:05 10:07 Všetaty
10:14 10:16 Mělník
10:26 10:27 Štětí
10:44 10:45 Litoměřice, město
11:02 11:02 Ústí nad Labem, Střekov
11:07 11:07 Ústí nad Labem – západ
R 768: Berounka: Praha, hl. nádraží – Železná Ruda (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:13 Praha, hl. nádraží
12:19 12:21 Praha – Smíchov
12:53 12:54 Beroun
13:00 13:01 Zdice
13:07 13:08 Hořovice
13:15 13:16 Kařez
13:26 13:27 Rokycany
13:38 13:40 Plzeň, hl. nádraží
13:42 13:43 Plzeň zast.
13:53 13:54 Dobřany
13:59 14:00 Chlumčany u Dobřan
14:06 14:07 Přeštice
14:18 14:18 Švihov u Klatov
14:28 14:40 Klatovy
14:44 14:44 Bezděkov u Klatov
14:48 14:49 Janovice n. Úhlavou
14:56 14:57 Nýrsko
15:01 15:02 Dešenice
15:09 15:10 Zelená Lhota
15:17 15:18 Hamry – Hojsova Stráž
15:23 15:24 Hojsova Stráž – Brčálník
15:28 15:29 Špičák
15:32 15:33 Železná Ruda město
15:35 15:35 Železná Ruda centrum
Ex 560: Záp. Expres: Plzeň hl. nádraží – Mariánské Lázně (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:59 14:05 Plzeň, hl. nádraží
14:07 14:08 Plzeň – Jižní Předměstí
14:30 14:31 Stříbro
14:52 14:53 Planá u Mariánských Lázní
15:05 15:07 Mariánské Lázně
Os 7416: Plzeň hl. n. – Domažlice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:18 Plzeň hl. n.
14:20 14:21 Plzeň-Jižní Předměstí
14:23 14:24 Plzeň-Skvrňany
14:29 14:29 Vejprnice
14:33 14:33 Tlučná
14:36 14:38 Nýřany
14:42 Zbůch
14:46 Chtěšov u Stoda
14:50 14:51 Stod
14:54 Hradec u Stoda
14:58 15:00 Holýšov
15:02 Dolní Kamenice
15:07 Staňkov
15:11 Osvračín
15:15 Blížejov
15:20 Milavče
15:27 15:29 Domažlice
15:31 Domažlice-město
R 872: Svitava: Brno, hl. nádraží – Pardubice, hl. nádraží (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
06:56 Brno hl. n.
07:15 07:16 Blansko
07:26 07:30 Skalice n. Svitavou
07:37 07:39 Letovice
07:45 07:46 Březová nad Svitavou
07:57 08:03 Svitavy
08:13 08:14 Česká Třebová
08:23 08:24 Ústí n. Orlicí
08:35 08:36 Choceň
08:55 09:00 Pardubice, hl. n.
R 1370: Ještěd: Pardubice, hl. nádraží – Liberec (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:03 Pardubice, hl. n.
11:06 11:08 Pardubice – Rosice n. Labem
11:23 11:26 Hradec Králové, hl. n.
11:39 11:43 Jaroměř
11:55 11:56 Dvůr Králové nad Labem
12:25 12:30 Stará Paka
12:46 12:47 Semily
12:57 12:59 Železný Brod
13:05 13:06 Malá Skála
13:16 13:20 Turnov
13:37 13:40 Rychnov u Jablonce n. Nisou
13:56 Liberec
R 925: Krakonoš: Jaroměř – Trutnov hl. n. (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:18 12:19 Jaroměř
12:30 12:33 Česká Skalice
12:39 12:40 Starkoč
12:49 12:50 Červený Kostelec
12:55 12:56 Rtyně v Podkrkonoší
12:59 13:01 Malé Svatoňovice
13:05 Velké Svatoňovice
13:15 13:16 Trutnov střed
13:20 Trutnov hl. n.
Sp 1852: Starkoč - Broumov (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:42 Starkoč
12:46 12:49 Václavice
12:53 12:54 Náchod zast.
12:56 13:00 Náchod
13:02 Náchod-Běloves
13:06 13:07 Velké Poříčí
13:08 13:09 Hronov
13:15 13:16 Police n.Metují
13:19 13:20 Žďár n.Metují
13:28 13:29 Teplice n.Metují
13:34 Březová u Broumova
13:38 13:41 Meziměstí
13:44 Ruprechtice
13:46 Hynčice
13:51 Broumov-Olivětín
13:56 Broumov
R 903: Brno, hl. – Šumperk (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
07:18 Brno hl. n.
07:55 07:59 Vyškov na Moravě
08:07 08:07 Ivanovice na Hané
08:15 08:20 Nezamyslice
08:33 08:35 Prostějov, hl. nádraží
08:52 08:56 Olomouc hl. n.
09:13 09:14 Mohelnice
09:22 09:26 Zábřeh na Moravě
09:32 09:33 Postřelmov
09:41 Šumperk
Sp 1403: Zábřeh na Moravě – Jeseník (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:31 Zábřeh na Moravě
09:46 09:47 Ruda nad Moravou
09:59 10:02 Hanušovice
10:10 10:11 Jindřichov na Moravě
10:20 10:21 Branná
10:29 10:30 Ostružná
10:33 10:34 Ramzová
10:43 10:44 Horní Lipová
10:50 10:51 Lipová Lázně
10:58 Jeseník
R 1327: Praděd: Olomouc, hl. nádraží – Opava – východ (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:05 Olomouc hl. n.
11:16 11:17 Hlubočky – Mariánské Údolí
11:41 11:42 Domašov nad Bystřicí
11:49 11:50 Moravský Beroun
11:59 12:01 Dětřichov nad Bystřicí
12:06 Lomnice u Rýmařova
12:13 12:14 Valšov
12:23 12:26 Bruntál
12:51 13:06 Krnov
13:09 13:10 Krnov – Cvilín
13:27 Opava – západ
13:33 13:37 Opava – východ
R 803: Moravan: Brno hl.n. – Přerov (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
06:36 Brno hl. n.
06:55 06:56 Šakvice
07:01 07:02 Zaječí
07:07 07:08 Podivín
07:15 07:21 Břeclav
07:33 07:43 Hodonín
07:53 07:54 Moravský Písek
08:01 08:04 Staré Město u Uh. Hradiště
08:13 08:15 Otrokovice
08:22 08:24 Hulín
08:33 08:35 Přerov
R 883: Staré Město u Uh. Hradiště – Luhačovice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
08:26 Staré Město u Uh. Hradiště
08:32 08:36 Uherské Hradiště
08:52 09:00 Uherský Brod
09:04 09:05 Újezdec u Luhačovic
09:18 Luhačovice
R 1105: Brno hl.n. - Bohumín (dopravce RegioJet a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
06:55 07:02 Brno hl. n.
07:37 07:40 Vyškov na Moravě
08:05 08:06 Kojetín
08:21 08:23 Přerov
08:42 08:44 Hranice na Moravě
08:56 08:57 Suchdol nad Odrou
09:04 09:05 Studénka
09:15 09:17 Ostrava – Svinov
09:23 Ostrava hl. nádraží
09:32 Bohumín
Sp 1761: Brno hl.n. – Uherské Hradiště (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
07:35 Brno hl. n.
07:59 08:00 Slavkov u Brna
08:08 08:09 Bučovice
08:15 Nesovice
08:34 08:35 Kyjov
08:45 Vracov
08:49 08:50 Bzenec
08:58 09:00 Veselí na Moravě
09:04 09:05 Uherský Ostroh
09:09 Ostrožská Nová Ves
09:13 09:14 Kunovice zastávka
09:18 Uherské Hradiště
SP 1783: Brno hl.n. - Frenštát p.Radhoštěm (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
07:45 Brno hl. n.
07:50 07:53 Brno, Židenice, nádraží
08:25 08:29 Vyškov na Moravě
08:49 08:50 Kojetín
09:00 09:01 Kroměříž
09:09 09:10 Hulín
09:27 09:28 Hlinsko p.Hostýnem
09:32 09:33 Bystřice p.Hostýnem
09:42 09:43 Osíčko
09:48 Rajnochovice
10:03 10:05 Valašské Meziříčí
10:23 10:24 Veřovice
10:32 Frenštát pod Radhoštěm město
10:35 Frenštát pod Radhoštěm
OS 13271: Hovězí - Velké Karlovice (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
15:06 15:07 Hovězí
 X 15:11 Huslenky
 X 15:15 Huslenky zast
15:22 Halenkov
 X 15:25 Nový Hrozenkov zastávka
 X 15:29 Nový Hrozenkov
 X 15:33 Karolinka zastávka
15:35 Karolinka
 X 15:40 Velké Karlovice zastávka
15:43 Velké Karlovice
Os 13272: Velké Karlovice - Hovězí (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
16:00 Velké Karlovice
 X 16:02 Velké Karlovice zastávka
16:07 Karolinka
 X 16:09 Karolinka zastávka
 X 16:13 Nový Hrozenkov
 X 16:16 Nový Hrozenkov zastávka
16:20 16:21 Halenkov
 X 16:23 Halenkov zastávka
 X 16:26 Huslenky zast
 X 16:30 Huslenky
16:34 16:35 Hovězí
SP 1573: Kralupy nad Vltavou – Kladno (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:23 Kralupy nad Vltavou
 X 11:26 Kralupy n. Vlt. – Minice
11:29 11:30 Otvovice
 X 11:32 Zákolany
 X 11:37 Dřetovice
11:41 11:49 Brandýsek
 X 11:52 Kladno – Vrapice
11:55 Kladno – Dubí
 X 11:57 Kladno – Švermov
12:01 12:05 Kladno – Ostrovec
12:07 Kladno město
12:12 12:15 Kladno
Os 19706: Kladno - Rakovník (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:46 Kladno
 X 12:50 Kladno-Rozdělov
12:53 12:55 Kamenné Žehrovice
12:59  X 13:00 Kačice
13:03 13:04 Stochov
 X 13:08 Rynholec
13:14 Nové Strašecí
13:20 13:21 Řevničov
13:29 13:33 Lužná u Rakovníka
 X 13:39 Rakovník zast.
13:43 Rakovník
Os 16710: Rakovník - Bečov n.Teplou (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:44 Rakovník
 X 14:47 Rakovník západ
14:54 Senomaty
 X 14:56 Šanov
15:00 15:01 Pšovlky
 X 15:05 Švihov u Jesenice
 X 15:08 Oráčov
 X 15:11 Kosobody
15:16 15:17 Jesenice
 X 15:21 Krty
15:26 15:27 Blatno u Jesenice
 X 15:30 Malměřice
 X 15:33 Ležky
15:36 15:37 Lubenec
 X 15:40 Lubenec zastávka
 X 15:45 Libkovice
15:52 15:54 Chyše
16:01 16:02 Protivec
 X 16:05 Záhořice
16:11 16:16 Žlutice
 X 16:21 Borek u Žlutic
16:28 16:30 Štědrá
 X 16:39 Smilov
 X 16:43 Luhov
16:48 16:49 Toužim
 X 16:57 Poseč
17:02 17:03 Otročín
17:16 Bečov n.Teplou
Os 2055: Praha hl. n. – Dobříš (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:24 Praha, hl. nádraží
10:28 10:30 Praha – Vršovice
10:34 Praha – Kačerov
10:37 Praha – Krč
10:41 Praha – Braník
10:44 Praha – Modřany zast.
 X 10:47 Praha – Komořany
10:50 Praha – Zbraslav
 X 10:54 Dolní Břežany – Jarov
10:58 11:00 Vrané n. Vltavou
 X 11:02 Skochovice
11:05 Měchenice
 X 11:12 Klínec
 X 11:15 Bojov
 X 11:18 Bojanovice
11:22 11:23 Čisovice
 X 11:27 Rymaně
11:30 11:31 Mníšek p. Brdy
 X 11:37 Nová Ves p. Pleší
11:42 Malá Hraštice
 X 11:47 Mokrovraty
 X 11:53 Stará Huť
11:55 Dobříš
Os 7910: Zdice – Březnice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:11 13:12 Zdice
 X 13:17 Libomyšl
13:22 13:24 Lochovice
 X 13:29 Rejkovice
13:33 13:34 Jince
 X 13:40 Bratkovice
13:47 13:50 Příbram
13:57 13:59 Milín
 X 14:02 Ostrov u Tochovic
 X 14:06 Tochovice
14:12 14:14 Březnice
Os 27951: Březnice – Rožmitál pod Třemšínem (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
15:39 Březnice
 X 15:43 Zadní Poříčí
 X 15:46 Oslí
15:51 Rožmitál pod Třemšínem
 X 15:56 Skuhrov pod Třemšínem
Os 14017: Olomouc – Senice na Hané (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:33 Olomouc hl. n.
10:37 Olomouc-Smetanovy sady
10:39 Olomouc-Nová Ulice
10:42 Olomouc město
 X 10:44 Olomouc-Hejčín
10:48 Olomouc-Řepčín
 X 10:52 Horka n. Moravou
10:56 Skrbeň
10:59 11:01 Příkazy
11:06 Senice na Hané
Os 14069: Senice na Hané – Prostějov (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:48 13:08 Senice na Hané
13:12 13:13 Náměšť na Hané
13:16 Drahanovice
 X 13:20 Slatinice
13:23 Třebčín
 X 13:28 Kaple
 X 13:32 Čelechovice na Hané
13:36 13:37 Kostelec na Hané
13:43 13:44 Prostějov místní n.
13:47 Prostějov, hl. nádraží
Os 3726: Prostějov hl. n. – Olomouc hl. n. (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:00 Prostějov, hl. nádraží
14:02 14:03 Vrahovice
14:05 14:06 Kraličky
14:08 14:09 Vrbátky
14:13 14:14 Blatec
14:17 Kožušany
14:19 14:20 Nemilany
14:22 Olomouc-Nové Sady
14:26 14:33 Olomouc hl. n.
Os 3631: Olomouc – Šumperk (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:33 Olomouc hl. n.
09:39 Hlušovice
09:43 09:44 Bohuňovice
09:47 Štarnov
09:52 09:53 Šternberk
09:56 Babice u Šterbnerka
10:00 Mladějovice
10:04 10:05 Újezd u Uničova
10:09 Uničov zast.
10:13 10:14 Uničov
10:19 Troubelice
 X 10:24 Troubelice zast.
 X 10:26 Nová Hradečná
10:34 Libina
 X 10:41 Hrabišín
 X 10:47 Nový Malín
10:54 Šumperk
Os 3725: Šumperk – Zábřeh na Moravě – Olomouc (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:29 12:31 Šumperk
12:36 12:37 Bludov
12:40 Postřelmov
12:44 Zábřeh na Moravě, zastávka
12:47 12:48 Zábřeh na Moravě
12:52 Lukavice na Moravě
12:56 12:57 Mohelnice
12:59 13:00 Moravičany
13:06 13:07 Červenka
13:11 Střeň
13:15 Štěpánov
13:25 13:33 Olomouc hl. n.
Os 3207: Hranice na Moravě - Vsetín (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
08:53 08:55 Hranice na Moravě
09:00 09:01 Hranice na Moravě město
09:03 Teplice nad Bečvou
09:06 Černotín
09:09 Špičky
09:11 09:12 Milotice nad Bečvou
09:20 Lhotka nad Bečvou
09:26 09:28 Valašské Meziříčí
09:32 Brňov
09:35 09:36 Bystřička
09:40 09:41 Jablůnka
09:47 Vsetín
R 1188: Bezděz: Nymburk, hl. nádraží – Česká Lípa hl.n. (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:07 10:08 Nymburk, hl. nádraží
10:33 10:37 Mladá Boleslav hl. nádraží
10:46 10:47 Bakov n. Jizerou
10:56 10:57 Bělá pod Bezdězem
11:14 11:16 Doksy
11:32 11:40 Česká Lípa hl. nádraží
Os 4305: Uherské Hradiště – Bylnice (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:42 Uherské Hradiště
10:45 Kunovice
 X 10:48 Vésky
 X 10:51 Popovice u Uh.Hradiště
10:55 10:56 Hradčovice
 X 11:00 Havřice
11:03 11:05 Uherský Brod
11:08 11:09 Újezdec u Luhačovic
 X 11:12 Šumice
11:16 Nezdenice
 X 11:19 Záhorovice
11:23 Bojkovice
11:26 Bojkovice město
 X 11:29 Pitín zast.
 X 11:37 Hostětín
11:42 Slavičín
 X 11:46 Divnice
11:48 Bohuslavice n. Vláří
 X 11:54 Popov
11:59 Bylnice
Os 6008: Česká Lípa - Rumburk (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:21 12:25 Česká Lípa hl. nádraží
12:27 Česká Lípa – střelnice
 X 12:34 Skalice u Čes.Lípy
12:39 12:40 Nový Bor
12:47 Svor
 X 12:55 Nová Huť v Luž.horách
12:58 12:59 Jedlová
13:08 13:09 Rybniště
13:14 13:20 Krásná Lípa
13:26 Rumburk
R 1088: Plzeň hl. nádraží – Žatec (dopravce GW Train Regio, a. s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:04 Plzeň hl. n.
14:30 14:31 Kaznějov
14:38 Plasy
14:57 14:58 Žihle
15:08 15:09 Blatno u Jesenice
15:19 15:20 Kryry
15:25 15:26 Vroutek
15:34 15:35 Podbořany
15:56 15:57 Žatec – západ
15:59 16:02 Žatec
Sp 1907: Jihlava – Slavonice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:22 10:23 Jihlava
10:26 10:31 Jihlava město
10:44 10:47 Kostelec u Jihlavy
 X 10:49 Kostelec u Jihlavy masna
 X 10:53 Salavice
 X 10:55 Jezdovice
10:59 11:07 Třešť
11:09 Třešť město
 X 11:13 Hodice
11:20 11:21 Sedlejov
 X 11:25 Mysliboř
11:31 11:34 Telč
 X 11:36 Telč - Staré Město
 X 11:42 Radkov
 X 11:45 Slaviboř
 X 11:48 Velký Pěčín
 X 11:51 Malý Pěčín
11:56 11:57 Dačice
11:58 11:59 Dačice město
 X 12:06 Urbaneč
 X 12:10 Peč
 X 12:14 Dolní Bolíkov
 X 12:18 Mutišov
12:26 Slavonice
Os 18008: Číčenice - Nové Údolí (dopravce GW Train Regio, a. s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:40 Číčenice
13:46 13:47 Vodňany
 X 13:51 Pražák
 X 13:55 Svinětice
13:58 14:04 Bavorov
 X 14:10 Blanice
14:13 14:14 Strunkovice nad Blanicí
 X 14:20 Husinec
14:27 14:34 Prachatice
 X 14:36 Prachatice lázně
 X 14:42 Rohanov
14:46 14:47 Chroboly
 X 14:50 Ovesné u Prachatic
 X 14:55 Skříněřov
14:59 15:02 Zbytiny
 X 15:05 Spálenec
15:17 15:28 Volary
 X 15:32 Dobrá na Šumavě
15:35 15:37 Černý Kříž
 X 15:42 Stožec
15:48 15:48 Nové Údolí
Os 15954: Havlíčkův Brod – Humpolec (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
08:05 Havlíčkův Brod
 X 08:10 Dolík
 X 08:13 Petrkov
08:17 08:19 Lípa
 X 08:23 Radňov
08:29 08:30 Herálec
 X 08:32 Slavičín
 X 08:35 Kamenice u Humpolce
 X 08:40 Plačkov
08:47 Humpolec
Os 9210: Ledeč nad Sázavou - Čerčany (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:33 Ledeč n.Sázavou
 X 10:38 Chřenovice-Podhradí
 X 10:44 Chřenovice
 X 10:47 Budčice
10:50 Vlastějovice
 X 10:53 Laziště
 X 10:57 Horka n.Sázavou
11:02 11:07 Zruč n.Sázavou
 X 11:10 Zruč n.Sázavou zastávka
 X 11:15 Chabeřice
 X 11:17 Čížov
 X 11:20 Střechov n.Sázavou
 X 11:25 Kácov zastávka
11:29 11:30 Kácov
 X 11:34 Vranice
 X 11:39 Soběšín
 X 11:43 Český Šternberk zastávka
 X 11:45 Český Šternberk
 X 11:48 Malovidy
11:52 Rataje n.Sáz.-Ivaň
11:54 Rataje n.Sáz.zast.
11:58 11:59 Ledečko
 X 12:02 Samopše
12:08 12:13 Sázava
 X 12:15 Sázava zastávka
 X 12:18 Plužiny
 X 12:22 Stříbrná Skalice
12:25 Samechov
 X 12:28 Vlkovec
 X 12:30 Chocerady
12:34 12:35 Hvězdonice
 X 12:39 Zlenice
 X 12:42 Lštění
12:46 Čerčany
Os 4408: Brno hl.n. – Miroslav (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:54 Brno hl. n.
12:58 12:59 Brno – Horní Heršpice
13:07 13:08 Střelice – dolní
13:11 13:12 Střelice
 X 13:16 Radostice
13:20 13:21 Silůvky
13:26 13:29 Moravské Bránice
13:39 13:40 Moravský Krumlov
13:44 13:45 Rakšice
13:49 13:50 Bohutice
13:56 13:56 Miroslav
Os 4411: Miroslav – Moravské Bránice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:00 Miroslav
14:06 14:07 Bohutice
14:11 14:12 Rakšice
14:16 14:17 Moravský Krumlov
14:28 14:31 Moravské Bránice
Os 4458: Moravské Bránice - Ivančice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:26 14:31 Moravské Bránice
 X 14:36 Ivančice letovisko
14:39 Ivančice město
14:41 14:41 Ivančice
Os 5376: Havlíčkův Brod - Hlinsko v Čechách (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:06 Havlíčkův Brod
 X 10:12 Břevnice
10:17 10:18 Rozsochatec
10:26 10:27 Chotěboř
 X 10:31 Bílek
 X 10:34 Sobíňov
10:38 10:39 Ždírec nad Doubravou
 X 10:43 Stružinec
 X 10:49 Vítanov
10:53 10:53 Hlinsko v Čechách
Os 14868: Havlíčkův Brod - Ledeč nad Sázavou (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:46 Havlíčkův Brod
 X 09:50 Havlíčkův Brod-Perknov
09:54 09:55 Okrouhlice
 X 09:58 Pohleď
10:03 10:05 Světlá nad Sázavou
10:07 Světlá n.Sázavou m.
 X 10:10 Dolní Březinka
 X 10:12 Mrzkovice
 X 10:15 Smrčná
 X 10:20 Stvořidla
 X 10:23 Vilémovice
 X 10:28 Horní Ledeč
10:31 Ledeč n.Sázavou
Os 5320: Hlinsko v Čechách – Chrudim (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:05 Hlinsko v Čechách
 X 11:08 Holetín
 X 11:12 Vojtěchov
 X 11:13 Pokřikov
11:20 Žďárec u Skutče
 X 11:22 Prosetín
 X 11:25 Vrbatův Kostelec
 X 11:31 Horka u Chrudimi
11:34 11:35 Chrást u Chrudimi
 X 11:37 Zaječice
11:42 Slatiňany
11:46 11:47 Chrudim
Os 15913: Čáslav - Třemošnice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:13 Čáslav
 X 09:18 Vrdy-Koudelov
 X 09:22 Skovice
09:26 09:28 Žleby
 X 09:32 Žleby zast.
 X 09:37 Ronov n.Doubravou
 X 09:39 Ronov n.Doubravou z.
 X 09:42 Žlebské Chvalovice
 X 09:43 Závratec
09:46 09:46 Třemošnice
OS 3412: Ostrava-Svinov - Opava východ (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:34 09:42 Ostrava – Svinov
 X 09:45 Ostrava-Třebovice
09:49 09:51 Děhylov
09:54 09:55 Jilešovice
09:58 09:59 Háj ve Slezsku
10:02 Lhota u Opavy
10:03 Mokré Lazce
10:05 10:06 Štítina
10:09 10:10 Opava-Komárov
10:14 Opava – východ
Os 23468: Opava východ - Hradec nad Moravicí (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:40 Opava – východ
13:43 13:44 Kylešovice
13:50 13:51 Branka u Opavy
13:54 Hradec n.Moravicí
Os 13304: Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:16 Suchdol nad Odrou
09:22 09:23 Markvartice
09:30 09:32 Odry
09:35 09:36 Odry-Loučky
09:39 Jakubčovice n.Odrou
09:45 Heřmánky
09:51 Klokočov
10:01 10:02 Vítkov
10:08 Čermná ve Slezsku
10:14 10:15 Svatoňovice
10:24 Budišov n.Budišovkou
Os 2931: Bohumín – Mosty u Jablunkova (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:48 09:50 Bohumín
09:53 Dolní Lutyně
09:56 09:57 Dětmarovice
10:01 10:02 Karviná hl. n.
10:12 Louky nad Olší
10:14 Chotěbuz
10:18 10:20 Český Těšín
10:22 10:23 Ropice zast.
10:25 Třinec-Konská
10:28 10:29 Třinec
10:31 10:32 Třinec centrum
10:34 Vendryně
10:37 10:38 Bystřice (Bystrzyca)
10:40 10:41 Hrádek (Gródek)
10:43 10:44 Návsí (Nawsie)
10:47 10:48 Bocanovice
10:53 Mosty u Jablunkova
Os 24809: Stařeč – Znojmo (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:12 Stařeč
09:19 Kojetice na Moravě
 X 09:23 Šebkovice
09:27 09:28 Jaroměřice n. Rokytnou
 X 09:32 Bohušice
09:37 09:39 Moravské Budějovice
 X 09:45 Vesce
09:48 Blížkovice
09:51 09:52 Grešlové Mýto
09:59 10:00 Šumná
10:07 10:08 Olbramkostel
 X 10:12 Citonice
10:18 10:19 Znojmo nemocnice
10:22 10:22 Znojmo
rj 370: Vindobona: Wien Hbf – Brno dolní nádraží (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

14.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
17:02 17:10 Wien Hbf
18:04 18:07 Břeclav
18:35 18:37 Brno, Dolní Nádraží
Os 6106: Lovosice - Louny střed (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:54 12:02 Lovosice
 X 12:06 Sulejovice
12:10 12:11 Čížkovice
 X 12:14 Úpohlavy
 X 12:18 Chotěšov p. Hazmburkem
 X 12:21 Slatina p. Hazmburkem
12:24 12:27 Libochovice
12:29 12:31 Libochovice město
 X 12:33 Dubany
 X 12:36 Křesín
 X 12:39 Koštice n. Ohří
 X 12:43 Pátek
 X 12:47 Slavětín n. Ohří
 X 12:51 Veltěže
12:55 12:57 Louny
 X 12:59 Louny střed
Os 3130: Ostrava hl. nádraží – Frýdlant n. Ostravicí (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:48 Ostrava hl. nádraží
09:51 Ostrava – Stodolní
09:53 Ostrava střed
09:57 Ostrava – Kunčičky
10:00 10:02 Ostrava – Kunčice
10:05 10:06 Vratimov
10:11 10:12 Paskov
10:17 10:18 Lískovec u Frýdku
10:23 10:27 Frýdek Místek
10:31 Baška
10:36 Pržno
10:40 10:44 Frýdlant n. Ostravicí
Os 6611: Děčín - Česká Lípa (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:45 Děčín – hlavní nádraží
12:48 12:49 Děčín východ
12:57 12:58 Benešov n. Ploučnicí
13:02 13:03 Františkov n. Ploučnicí
 X 13:07 Starý Šachov
 X 13:09 Žandov
13:11 13:12 Horní Police
13:16 Stružnice
 X 13:21 Česká Lípa – Holý Vrch
13:25 13:36 Česká Lípa hl.n.
R 1190: Česká Lípa hl.n. - Jedlová (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:40 13:40 Česká Lípa hl.n.
13:42 Česká Lípa – střelnice
13:54 Nový Bor
14:03 Svor
14:14 Jedlová
Os 6661: Jedlová - Děčín (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:27 14:28 Jedlová
 X 14:33 Kytlice
14:37 Mlýny
 X 14:42 Horní Kamenice
14:45 14:47 Česká Kamenice
 X 14:50 Veselé pod Rabštejnem
14:55 14:57 Markvartice
 X 15:00 Dolní Habartice
15:03 15:04 Benešov n. Ploučnicí
 X 15:07 Malá Veleň
 X 15:10 Březiny u Děčína
15:14 Děčín východ
15:19 Děčín – hlavní nádraží
Os 6368: Liberec - Raspenava (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:33 Liberec
 X 14:36 Stráž n.Nisou
 X 14:39 Krásná Studánka
14:45 Mníšek u Liberce
 X 14:48 Oldřichov v Hájích
14:56 14:58 Raspenava
Os 16319: Raspenava - Hejnice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

21.12.2019

Příjezd: Odjezd: Stanice:
15:03 Raspenava
 X 15:05 Luh p.Smrkem
 X 15:07 Lužec p.Smrkem
15:11 Hejnice

Upozornění:

„x“ – zastavuje jen na znamení, musí se na strojvedoucího zamávat
Odjezdy z Brna vzhledem k očekávaným opravám hlavního nádraží mohou být změněny a budou ještě upřesněny.