Materiály

Logo Betlémského světla

Logo můžete použít při výrobě plakátků a dalších materiálů spojených s předáváním Betlémského světla. Archiv ZIP obsahuje logo ve čtyřech vektorových (SVG, EMF, EPS a PDF) a jednom bitmapovém (PNG) formátu. Při tisku doporučujeme používat vektorový formát, např. EMF je podporován jak MS Wordem, tak LibreOffice/OpenOffice.

Logo Betlémského světla

Materiály připravované Tiskovým a distribučním centrem Junáka

Jako v minulých letech, také letos je možnost objednat si kalendáříky, záložky, pohlednice, razítka a plakáty pro předávání Betlémského světla. Najdete je na https://www.obchod.skaut.cz/vanoce/betlemske-svetlo/.

Vloni přibyla možnost vyrobit si elektronickou pozvánku pomocí generátoru na http://generator.skaut.cz/bs/ (aktualizovaný návod na Křižovatce).

Vytvořte si vlastní plakát pro místní akce

Skaut je tvořivý.  Proto jsme se rozhodli dát všem šanci udělat si vlastní plakát. Vlastní plakát podporuje kreativitu, a dává možnost akcentovat detaily místních akcí, které centrální plakát nedokáže postihnout. Jednotící prvek je v tomto případě logo Betlémského světla. Pokud budete mít plakát, neváhejte se s námi podělit. Ty nejhezčí rádi odměníme.

Můžete se nechat inspirovat třeba starší verzí, kterou si můžete stáhnout ve formátu PDF, nebo v editovatelné verzi – DOC (MS Word) nebo ODT (OpenOffice) – a přizpůsobit jej dle potřeb místní akce.

Píseň Betlémské světlo

Píseň Betlémské světlo, kterou složil v roce 2008 Ing. Jiří Vorel (formát PDF).

Alžběta a Josef Langfelnerovi složili roku 2007 píseň Světlo z Betléma. I tuto si můžete stáhnout (formát DOC).

Napsat komentář