Mapa rozvozu

PŘEHLED VLAKŮ PRO ROZVOZ

Zde naleznete veškeré vlakové spoje, které budou v sobotu 17.12. rozvážet Betlémské světlo po celé ČR.

Počet kurýrů bude z epidemiologických důvodů značně omezen tak, aby bylo zajištěno bezpečné a rychlé předání plamínku na vlakových zastávkách.

Jak na to?

Najděte si spoj, který je k vám nejblíž, vezměte si lucernu a přijďte na perón k příslušné koleji a vyčkejte příjezdu vlaku. Skauti vystoupí a plamínek Vám připálí. Mějte, prosím, respirátor a udržujte rozestupy.

Předání je omezeno časem, ve kterém se vlak nachází ve stanici. Nejjednodušší je předat světlo 2 – 3 zájemcům, kteří poté plamínek na zastávce dále rozšíří.

Děkujeme za pochopení!

Máme velkou radost, že opět můžeme dovézt světlo z Betléma až do našich domovů.

Seznam tras rozvozu

Jízdní řády

R 988: Vysočina: Brno, hl. nádraží – Praha, hl. nádraží (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
06:20 Brno hl.n.
06:31 06:32 Brno-Královo Pole
06:39 06:40 Kuřim
06:48 06:49 Tišnov
07:10 07:11 Křižanov
07:28 07:30 Žďár n.Sázavou
07:42 07:43 Přibyslav
07:56 08:01 Havlíčkův Brod
08:15 08:16 Světlá n.Sázavou
08:38 08:39 Golčův Jeníkov město
08:50 08:52 Čáslav
08:59 09:01 Kutná Hora hl.n.
09:10 09:12 Kolín
09:47 Praha-Libeň
09:54 09:59 Praha hl.n.
Os 15954: Havlíčkův Brod – Humpolec (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
08:05 Havlíčkův Brod
08:10 Dolík
08:13 Petrkov
08:17 08:18 Lípa
08:22 Radňov
08:28 Herálec
08:30 Slavníč
08:33 Kamenice u Humpolce
08:38 Plačkov
08:46 Humpolec
Os 24858: Havlíčkův Brod - Ledeč nad Sázavou (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:47 Havlíčkův Brod
09:51 Havlíčkův Brod-Perknov
09:55 09:56 Okrouhlice
09:59 Pohleď
10:04 10:07 Světlá n.Sázavou
10:09 Světlá n.Sázavou m.
10:12 Dolní Březinka
10:14 Mrzkovice
10:17 Smrčná
10:22 Stvořidla
10:25 Vilémovice
10:30 Horní Ledeč
10:33 Ledeč n.Sázavou
Os 9214: Ledeč nad Sázavou - Čerčany (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:35 Ledeč n.Sázavou
10:39 Chřenovice-Podhradí
10:45 Chřenovice
10:49 Budčice
10:52 Vlastějovice
10:55 Laziště
10:59 Horka n.Sázavou
11:04 11:05 Zruč n.Sázavou
11:08 Zruč n.Sázavou z.
11:13 Chabeřice
11:15 Čížov
11:18 Střechov n.Sázavou
11:23 Kácov zast.
11:27 11:31 Kácov
11:35 Vranice
11:39 Soběšín
11:44 Český Šternberk zast.
11:46 Český Šternberk
11:48 Malovidy
11:53 Rataje n.Sáz.-Ivaň
11:55 Rataje n.Sáz.zast.
11:59 12:04 Ledečko
12:07 Samopše
12:13 12:25 Sázava
12:27 Sázava zast.
12:30 Plužiny
12:33 Stříbrná Skalice
12:37 12:38 Samechov
12:41 Vlkovec
12:42 Chocerady
12:46 12:47 Hvězdonice
12:52 Zlenice
12:55 Lštění
12:59 Čerčany
Os 5376: Havlíčkův Brod - Hlinsko v Čechách (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:03 Havlíčkův Brod
10:09 Břevnice
10:14 10:15 Rozsochatec
10:22 10:24 Chotěboř
10:28 Bílek
10:31 Sobíňov
10:35 Ždírec n.Doubravou
10:40 Stružinec
10:46 Vítanov
10:50 Hlinsko v Čechách
Os 5326: Hlinsko v Čechách - Chrudim (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:08 Hlinsko v Čechách
11:11 Holetín
11:15 Vojtěchov
11:17 Pokřikov
11:23 11:25 Žďárec u Skutče
11:27 Prosetín
11:30 Vrbatův Kostelec
11:36 Horka u Chrudimi
11:39 11:40 Chrast u Chrudimi
11:42 Zaječice
11:47 Slatiňany
11:51 11:52 Chrudim
Os 15913: Čáslav - Třemošnice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:13 Čáslav
09:18 Vrdy-Koudelov
09:22 09:23 Skovice
09:26 09:28 Žleby
09:32 Žleby zast.
09:37 Ronov n.Doubravou
09:40 Ronov n.Doubravou z.
09:42 Žlebské Chvalovice
09:44 Závratec
09:46 Třemošnice
R 1302: Kolín - Ústí nad Labem – západ (dopravce RegioJet a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:14 Kolín
09:21 09:22 Velký Osek
09:28 09:29 Poděbrady
09:35 09:37 Nymburk hl.n.
09:47 09:48 Lysá n.Labem
09:54 09:55 Stará Boleslav
10:05 10:07 Všetaty
10:14 10:15 Mělník
10:25 10:26 Štětí
10:42 10:43 Litoměřice město
11:02 Ústí n.L.-Střekov
11:07 Ústí n.L.západ
R 1182: Nymburk, hl. nádraží – Česká Lípa hl.n. (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:06 10:08 Nymburk hl.n.
10:33 10:37 Mladá Boleslav hl.n.
10:46 10:47 Bakov n.Jizerou
10:55 10:57 Bělá p.Bezdězem
11:14 11:15 Doksy
11:31 11:40 Česká Lípa hl.n.
TL 6008: Česká lípa - Rumburk (dopravce Die Landerbahn CZ s.r.o.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:20 12:26 Česká Lípa hl.n.
12:28 Česká Lípa střelnice
12:35 Skalice u Čes.Lípy
12:39 12:40 Nový Bor
12:46 12:47 Svor
12:53 Nová Huť v Luž.horách
12:57 12:58 Jedlová
13:08 Rybniště
13:13 Krásná Lípa
13:24 Rumburk
Os 28008: Rumburk - Šluknov (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:30 Rumburk
13:34 Valdek
13:40 Šluknov
Os 19055: Praha hl. n. – Dobříš (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:25 Praha hl.n.
10:29 10:30 Praha-Vršovice
10:34 Praha-Kačerov
10:37 Praha-Krč
10:41 Praha-Braník
10:44 Praha-Modřany zast.
10:47 Praha-Komořany
10:50 Praha-Zbraslav
10:54 Dolní Břežany-Jarov
10:58 11:00 Vrané n.Vltavou
11:02 Skochovice
11:05 Měchenice
11:11 Klínec
11:15 Bojov
11:17 Bojanovice
11:21 11:22 Čisovice
11:26 Rymaně
11:29 11:30 Mníšek p.Brdy
11:35 Nová Ves p.Pleší
11:40 Malá Hraštice
11:45 Mokrovraty
11:51 Stará Huť
11:53 Dobříš
R 690: Labe: Praha, hl. nádraží – Děčín, hlavní nádraží (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:45 Praha hl.n.
10:54 10:55 Praha-Holešovice
10:59 11:00 Praha-Podbaba
11:17 11:18 Kralupy n.Vltavou
11:34 11:35 Hněvice
11:42 11:43 Roudnice n.Labem
11:50 11:51 Bohušovice n.Ohří
11:58 11:59 Lovosice
12:16 Ústí n.L.hl.n.
12:34 Děčín hl.n.
Os 6108: Lovosice - Louny střed (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:55 12:02 Lovosice
12:06 Sulejovice
12:10 12:11 Čížkovice
12:14 Úpohlavy
12:19 Chotěšov p.Hazmburkem
12:22 Slatina p.Hazmburkem
12:25 12:28 Libochovice
12:30 Libochovice město
12:33 Dubany
12:36 Křesín
12:38 Koštice n.Ohří
12:42 Pátek
12:48 Slavětín n.Ohří
12:52 Veltěže
12:56 12:59 Louny
13:01 Louny střed
TL 6611: Děčín - Česká Lípa (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:45 Děčín hl.n.
12:49 Děčín východ
12:57 12:58 Benešov n.Ploučnicí
13:02 Františkov n.Ploučnicí
13:06 Starý Šachov
13:08 Žandov
13:11 Horní Police
13:15 13:16 Stružnice
13:21 Česká Lípa-Holý vrch
13:24 13:34 Česká Lípa hl.n.
R 1184: Česká Lípa hl.n. - Jedlová (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:29 13:40 Česká Lípa hl.n.
13:42 13:43 Česká Lípa střelnice
13:56 13:57 Nový Bor
14:03 14:04 Svor
14:15 14:16 Jedlová
Os 6661: Jedlová - Děčín (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:28 14:29 Jedlová
14:34 Kytlice
14:38 14:39 Mlýny
14:43 Horní Kamenice
14:47 14:48 Česká Kamenice
14:51 Veselé p.Rabštejnem
14:56 14:57 Markvartice
15:00 Dolní Habartice
15:03 15:04 Benešov n.Ploučnicí
15:07 Malá Veleň
15:10 Březiny u Děčína
15:15 Děčín východ
15:20 Děčín hl.n.
R 612: Krušnohor: Ústí nad Labem, hl. nádraží – Cheb (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:37 12:43 Ústí n.L.hl.n.
13:04 13:05 Teplice v Čechách
13:16 13:17 Bílina
13:28 13:30 Most
13:42 Jirkov zast.
13:46 Chomutov město
13:49 13:50 Chomutov
13:59 14:00 Kadaň-Prunéřov
14:05 14:06 Klášterec n.Ohří
14:28 14:29 Ostrov n.Ohří
14:44 14:46 Karlovy Vary
14:58 14:59 Chodov
15:08 15:09 Sokolov
15:20 15:21 Kynšperk n.Ohří
15:32 Cheb
Os 27214: Cheb - Luby u Chebu (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
16:14 Cheb
16:20 16:21 Tršnice
16:24 Třebeň
16:27 Nový Drahov
16:29 Vonšov
16:32 16:33 Skalná
16:37 Velký Luh
16:44 Nový Kostel
16:47 Dolní Luby
16:50 Luby u Chebu
R 768: Berounka: Praha, hl. nádraží – Plzeň (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:13 Praha hl.n.
12:20 12:21 Praha-Smíchov
12:51 12:52 Beroun
12:59 13:00 Zdice
13:07 13:08 Hořovice
13:15 13:16 Kařez
13:26 13:27 Rokycany
13:37 13:40 Plzeň hl.n.
Os 7910: Beroun – Březnice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:01 Beroun
13:04 Králův Dvůr
13:07 Králův Dvůr-Popovice
13:11 13:12 Zdice
13:17 Libomyšl
13:21 13:22 Lochovice
13:28 Rejkovice
13:32 Jince
13:38 Bratkovice
13:45 13:48 Příbram
13:57 13:59 Milín
14:02 Ostrov u Tochovic
14:07 Tochovice
14:13 14:14 Březnice
IC562: Západní expres: Plzeň hl.n. - Mariánské Lázně (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:58 14:05 Plzeň hl.n.
14:07 14:08 Plzeň-Jižní Předměstí
14:30 14:31 Stříbro
14:52 14:54 Planá u Mar.Lázní
15:06 15:07 Mariánské Lázně
R 1088: Plzeň hl. nádraží – Žatec (dopravce GW Train Regio, a. s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:04 Plzeň hl.n.
14:28 14:29 Kaznějov
14:35 Plasy
14:59 15:00 Žihle
15:09 15:10 Blatno u Jesenice
15:20 15:21 Kryry
15:26 Vroutek
15:34 15:35 Podbořany
15:55 15:56 Žatec západ
15:58 16:01 Žatec
Os 7476: Plzeň hl. n. – Domažlice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:18 Plzeň hl.n.
14:20 14:21 Plzeň-Jižní Předměstí
14:23 14:24 Plzeň-Skvrňany
14:29 Vejprnice
14:33 Tlučná
14:36 14:38 Nýřany
14:42 14:43 Zbůch
14:46 14:47 Chotěšov u Stoda
14:51 Stod
14:54 Hradec u Stoda
14:59 15:00 Holýšov
15:03 Dolní Kamenice
15:07 15:08 Staňkov
15:12 Osvračín
15:16 15:17 Blížejov
15:21 Milavče
15:28 15:29 Domažlice
R 1105: Brno hl.n. - Bohumín (dopravce RegioJet a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
06:55 07:02 Brno hl.n.
07:39 07:40 Vyškov na Moravě
07:59 08:00 Kojetín
08:15 08:18 Přerov
08:37 08:38 Hranice na Moravě
08:53 Suchdol n.Odrou
09:04 09:05 Studénka
09:14 09:15 Ostrava-Svinov
09:20 Ostrava hl.n.
09:28 Bohumín
Os 3213: Hranice na Moravě - Vsetín (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
08:53 08:54 Hranice na Moravě
08:59 09:00 Hranice na Moravě m.
09:02 Teplice n.Bečvou
09:05 Černotín
09:08 Špičky
09:10 09:11 Milotice n.Bečvou
09:13 09:14 Hustopeče n.Bečvou
09:18 Lhotka n.Bečvou
09:23 09:25 Valašské Meziříčí
09:29 Brňov
09:32 09:33 Bystřička
09:37 09:38 Jablůnka
09:44 Vsetín
Os 2811: Ostrava Svinov - Český Těšín (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:24 Ostrava-Svinov
09:31 09:32 Ostrava-Vítkovice
09:36 09:40 Ostrava-Kunčice
09:44 09:45 Ostrava-Bartovice
09:47 Šenov
09:51 09:52 Havířov
09:55 09:56 Havířov střed
09:58 Havířov-Suchá
10:00 10:01 Horní Suchá
10:03 10:04 Albrechtice u Č.Těš.
10:09 Chotěbuz
10:14 Český Těšín
OS 3412: Ostrava-Svinov - Opava východ (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:41 Ostrava-Svinov
09:44 Ostrava-Třebovice
09:48 09:52 Děhylov
09:55 Jilešovice
09:58 09:59 Háj ve Slezsku
10:02 Lhota u Opavy
10:03 10:04 Mokré Lazce
10:06 Štítina
10:09 10:10 Opava-Komárov
10:14 Opava východ
Os 23462: Opava východ - Hradec nad Moravicí (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:41 Opava východ
10:44 Kylešovice
10:51 Branka u Opavy
10:54 Hradec n.Moravicí
Os 2931: Bohumín – Mosty u Jablunkova (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:48 09:49 Bohumín
09:52 Dolní Lutyně
09:55 09:56 Dětmarovice
10:00 10:01 Karviná hl.n.
10:10 Louky n.Olší
10:12 10:13 Chotěbuz
10:16 10:18 Český Těšín
10:20 Ropice zast. (Ropica przystanek)
10:22 10:23 Třinec-Konská (Trzyniec-Konska)
10:25 10:26 Třinec (Trzyniec)
10:29 Třinec centrum (Trzyniec centrum)
10:31 10:32 Vendryně
10:35 10:39 Bystřice (Bystrzyca)
10:42 10:43 Hrádek (Gródek)
10:45 10:46 Návsí (Nawsie)
10:49 10:50 Bocanovice
10:55 Mosty u Jablunkova
OS 13275: Hovězí - Velké Karlovice (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
17:36 17:37 Hovězí
17:40 Huslenky
17:44 Huslenky zast.
17:49 17:50 Halenkov
17:53 Nový Hrozenkov zast.
17:57 Nový Hrozenkov
18:00 Karolinka zast.
18:02 Karolinka
18:08 Velké Karlovice z.
18:10 Velké Karlovice
Os 13276: Velké Karlovice - Hovězí (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
18:15 Velké Karlovice
18:17 Velké Karlovice z.
18:21 Karolinka
18:23 Karolinka zast.
18:27 Nový Hrozenkov
18:30 Nový Hrozenkov zast.
18:34 18:35 Halenkov
18:37 Halenkov zast.
18:40 Huslenky zast.
18:44 Huslenky
18:48 18:49 Hovězí
SP 1783: Brno hl.n. - Frenštát p.Radhoštěm (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
07:45 Brno hl.n.
07:50 07:53 Brno-Židenice
08:23 08:24 Vyškov na Moravě
08:36 08:37 Nezamyslice
08:47 08:50 Kojetín
09:00 09:01 Kroměříž
09:09 09:10 Hulín
09:18 09:19 Holešov
09:25 Jankovice
09:28 Hlinsko p.Hostýnem
09:32 09:34 Bystřice p.Hostýnem
09:42 09:43 Osíčko
09:48 Podhradní Lhota
10:03 10:05 Valašské Meziříčí
10:22 10:23 Veřovice
10:31 10:32 Frenštát p.Radhoštěm město
10:35 Frenštát p.Radhoštěm
R 903: Brno, hl. – Šumperk (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
07:18 Brno hl.n.
07:57 08:01 Vyškov na Moravě
08:09 Ivanovice na Hané
08:21 08:22 Nezamyslice
08:36 08:37 Prostějov hl.n.
08:53 08:56 Olomouc hl.n.
09:13 09:14 Mohelnice
09:22 09:26 Zábřeh na Moravě
09:32 09:33 Postřelmov
09:41 Šumperk
Sp 1403: Zábřeh na Moravě – Jeseník (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:31 Zábřeh na Moravě
09:47 09:48 Ruda n.Moravou
09:59 10:02 Hanušovice
10:11 10:12 Jindřichov na Moravě
10:21 10:22 Branná
10:29 10:30 Ostružná
10:33 10:34 Ramzová
10:43 10:44 Horní Lipová
10:50 10:51 Lipová Lázně
10:58 Jeseník
R 845: Olomouc, hl. nádraží – Opava – východ (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:06 Olomouc hl.n.
09:18 09:19 Hlubočky-Mar.Údolí
09:41 09:42 Domašov n.Bystřicí
09:49 09:50 Moravský Beroun
09:59 10:01 Dětřichov n.Bystřicí
10:06 Lomnice u Rýmařova
10:13 10:14 Valšov
10:23 10:26 Bruntál
10:51 11:06 Krnov
11:09 11:10 Krnov-Cvilín
11:27 Opava západ
11:32 11:37 Opava východ
Os 14017: Olomouc – Senice na Hané (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:34 Olomouc hl.n.
10:38 Olomouc-Smetan.sady
10:40 Olomouc-Nová Ulice
10:42 Olomouc město
10:44 Olomouc-Hejčín
10:48 Olomouc-Řepčín
10:52 Horka n.Moravou
10:55 Skrbeň
10:59 11:01 Příkazy
11:06 Senice na Hané
Os 14069: Senice na Hané – Prostějov (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:47 13:08 Senice na Hané
13:12 13:13 Náměšť na Hané
13:16 Drahanovice
13:20 Slatinice
13:23 Třebčín
13:28 Kaple
13:32 Čelechovice na Hané
13:36 13:37 Kostelec na Hané
13:43 13:44 Prostějov místní n.
13:47 Prostějov hl.n.
Os 3726: Prostějov hl. n. – Olomouc hl. n. (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:01 Prostějov hl.n.
14:04 Vrahovice
14:07 Kraličky
14:09 14:10 Vrbátky
14:14 14:15 Blatec
14:17 Kožušany
14:20 Nemilany
14:22 Olomouc-Nové Sady
14:27 14:33 Olomouc hl.n.
Os 3631: Olomouc – Šumperk (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:39 Olomouc hl.n.
09:43 09:44 Hlušovice
09:47 09:48 Bohuňovice
09:50 09:51 Štarnov
09:55 09:57 Šternberk
09:59 10:00 Babice u Šternberka
10:03 Mladějovice
10:07 10:08 Újezd u Uničova
10:11 Uničov zast.
10:14 10:16 Uničov
10:20 Troubelice
10:23 Troubelice zast.
10:25 Nová Hradečná
10:31 10:32 Libina
10:36 Hrabišín
10:41 Nový Malín
10:46 Šumperk
Os 3725: Šumperk – Olomouc (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:29 12:31 Šumperk
12:36 12:37 Bludov
12:40 Postřelmov
12:44 12:45 Zábřeh na Moravě z.
12:47 12:48 Zábřeh na Moravě
12:52 12:53 Lukavice na Moravě
12:57 12:58 Mohelnice
13:00 13:01 Moravičany
13:07 13:11 Červenka
13:15 Střeň
13:19 13:20 Štěpánov
13:26 13:34 Olomouc hl.n.
R 638: Rožmberk: Brno, hl. nádraží – Plzeň, hl. nádraží (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
07:41 Brno hl.n.
08:27 08:28 Náměšť n.Oslavou
08:48 08:50 Třebíč
09:07 Okříšky
09:33 09:40 Jihlava
09:43 09:44 Jihlava město
10:01 Dolní Cerekev
10:07 10:08 Batelov
10:15 10:16 Horní Cerekev
10:32 10:33 Počátky-Žirovnice
10:56 10:59 Jindřichův Hradec
11:12 11:13 Kardašova Řečice
11:27 11:28 Veselí n.Lužnicí
11:56 12:04 České Budějovice
12:24 12:25 Číčenice
12:30 12:34 Protivín
12:41 12:42 Ražice
12:52 12:53 Strakonice
13:07 13:09 Horažďovice předm.
13:27 13:29 Nepomuk
13:57 Plzeň hl.n.
Os 24809: Okříšky – Znojmo (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:02 Okříšky
09:06 Hvězdoňovice
09:12 Stařeč
09:19 Kojetice na Moravě
09:23 Šebkovice
09:27 09:28 Jaroměřice n.Rokytnou
09:32 Bohušice
09:37 09:39 Moravské Budějovice
09:45 Vesce
09:48 Blížkovice
09:51 09:52 Grešlové Mýto
09:59 10:00 Šumná
10:07 10:08 Olbramkostel
10:12 Citonice
10:18 10:19 Znojmo nemocnice
10:22 Znojmo
Sp 1907: Jihlava – Slavonice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:22 10:23 Jihlava
10:26 10:31 Jihlava město
10:44 10:47 Kostelec u Jihlavy
10:49 Kostelec u Jihlavy masna
10:53 Salavice
10:55 Jezdovice
10:59 11:07 Třešť
11:09 Třešť město
11:13 Hodice
11:20 11:21 Sedlejov
11:25 Mysliboř
11:31 11:34 Telč
11:36 Telč-Staré Město
11:42 Radkov
11:45 Slaviboř
11:48 Velký Pěčín
11:51 Malý Pěčín
11:56 11:57 Dačice
11:58 11:59 Dačice město
12:06 Urbaneč
12:10 Peč
12:14 Dolní Bolíkov
12:18 Mutišov
12:26 Slavonice
Os 8713: Veselí nad Lužnicí - České Velenice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:40 Veselí n.Lužnicí
11:45 Vlkov n.Lužnicí
11:48 Frahelž
11:52 11:53 Lomnice n.Lužnicí
11:57 Lužnice
12:02 12:05 Třeboň
12:07 Třeboň lázně
12:14 Majdalena zast.
12:17 12:18 Majdalena
12:23 12:24 Suchdol n.Lužnicí
12:26 Suchdol n.Lužnicí z.
12:28 Hrdlořezy
12:31 Dvory n.Lužnicí
12:36 12:37 Nová Ves n.Lužnicí
12:44 České Velenice
R 322: Vltava: Veselí nad Lužnicí – Tábor (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:23 12:37 Veselí n.Lužnicí
12:41 12:42 Soběslav
12:52 12:53 Planá n.Lužnicí
12:58 13:00 Tábor
Os 18008: Číčenice - Nové Údolí (dopravce GW Train Regio, a. s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:38 Číčenice
13:44 13:45 Vodňany
13:49 Pražák
13:53 Svinětice
13:56 13:59 Bavorov
14:05 Blanice
14:08 14:09 Strunkovice n.Blanicí
14:15 Husinec
14:22 14:34 Prachatice
14:36 Prachatice lázně
14:42 Rohanov
14:46 14:47 Chroboly
14:50 Ovesné u Prachatic
14:55 Skříněřov
14:59 15:02 Zbytiny
15:05 Spálenec
15:17 15:28 Volary
15:32 Dobrá na Šumavě
15:35 15:37 Černý Kříž
15:44 Stožec
15:51 Nové Údolí
R 872: Svitava: Brno– Pardubice, hl. nádraží (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
06:56 Brno hl.n.
07:15 07:17 Blansko
07:27 07:29 Skalice n.Svitavou
07:36 07:37 Letovice
07:44 07:45 Březová n.Svitavou
07:57 08:03 Svitavy
08:14 08:15 Česká Třebová
08:23 08:24 Ústí n.Orlicí
08:36 08:37 Choceň
09:00 09:01 Pardubice hl.n.
R 1066: Ještěd: Pardubice, hl. nádraží – Liberec (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:05 Pardubice hl.n.
11:08 11:09 Pardubice-Rosice n.L.
11:23 11:26 Hradec Králové hl.n.
11:39 11:43 Jaroměř
11:54 11:58 Dvůr Králové n.Labem
12:25 12:30 Stará Paka
12:44 12:49 Semily
12:56 12:57 Železný Brod
13:03 13:04 Malá Skála
13:16 13:20 Turnov
13:36 13:39 Rychnov u Jabl.n.Nisou
13:55 Liberec
Os 6368: Liberec - Raspenava (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:34 Liberec
14:37 Stráž n.Nisou
14:40 Krásná Studánka
14:46 Mníšek u Liberce
14:49 Oldřichov v Hájích
14:57 14:59 Raspenava
Os 16319: Raspenava - Hejnice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
15:03 Raspenava
15:05 Luh p.Smrkem
15:07 Lužec p.Smrkem
15:11 Hejnice
R 925: Krakonoš: Jaroměř – Trutnov hl. n. (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:17 12:19 Jaroměř
12:30 12:33 Česká Skalice
12:39 12:41 Starkoč
12:50 12:51 Červený Kostelec
12:56 12:57 Rtyně v Podkrkonoší
13:00 13:01 Malé Svatoňovice
13:05 Velké Svatoňovice
13:15 13:16 Trutnov střed
13:20 Trutnov hl.n.
Sp 1862: Starkoč - Police n. Metují (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:42 Starkoč
12:46 12:49 Václavice
12:53 12:54 Náchod zast.
12:56 13:00 Náchod
13:02 Náchod-Běloves
13:06 13:07 Velké Poříčí
13:08 13:09 Hronov
13:16 Police n.Metují
Sp 1831: Hradec Králové - Letohrad (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
13:05 Hradec Králové hl.n.
13:10 13:11 Hradec Králové-Sl.Předm.
13:19 13:20 Třebechovice p.Orebem
13:28 13:31 Týniště n.Orlicí
13:37 Čestice
13:40 13:41 Častolovice
13:44 13:45 Kostelec n.Orlicí m.
13:49 13:50 Doudleby n.Orlicí
13:54 13:55 Záměl
13:58 14:02 Potštejn
14:05 14:06 Sopotnice
14:10 Litice n.Orlicí
14:13 Bohousová
14:20 Žamberk
14:25 Lukavice v Čechách
14:29 Letohrad
Sp 1761: Brno hl.n. – Uherské Hradiště (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
07:35 Brno hl.n.
07:58 07:59 Slavkov u Brna
08:07 08:08 Bučovice
08:14 Nesovice
08:33 08:34 Kyjov
08:44 08:45 Vracov
08:48 08:49 Bzenec
08:58 09:00 Veselí n.Moravou
09:04 09:05 Uherský Ostroh
09:09 Ostrožská Nová Ves
09:13 09:14 Kunovice zast.
09:18 09:20 Uherské Hradiště
Os 4305: Uherské Hradiště – Uherský Brod (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:29 Uherské Hradiště
10:32 Kunovice
10:35 Vésky
10:37 Popovice u Uh.Hradiště
10:41 Hradčovice
10:45 Havřice
10:48 10:53 Uherský Brod
Os 4305: Uherský Brod - Bylnice (dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:48 10:53 Uherský Brod
10:56 11:05 Újezdec u Luhačovic
11:08 Šumice
11:10 11:11 Nezdenice
11:13 Záhorovice
11:16 11:17 Bojkovice
11:19 Bojkovice město
11:22 Pitín zast.
11:30 Hostětín
11:35 11:36 Slavičín
11:39 Divnice
11:41 11:42 Bohuslavice n.Vláří
11:47 Popov
11:52 Bylnice
R 805: Moravan: Brno hl.n. – Olomouc hl.n. (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
08:36 Brno hl.n.
08:55 08:56 Šakvice
09:00 09:01 Zaječí
09:07 09:08 Podivín
09:15 09:21 Břeclav
09:33 09:38 Hodonín
09:48 09:49 Moravský Písek
09:56 09:58 Staré Město u Uh.Hrad.
10:11 10:14 Otrokovice
10:23 10:28 Hulín
10:37 10:39 Přerov
10:52 Olomouc hl.n.
R 885: Staré Město u Uh. Hradiště – Luhačovice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:20 10:33 Staré Město u Uh.Hrad.
10:39 10:41 Uherské Hradiště
10:56 10:59 Uherský Brod
11:03 11:07 Újezdec u Luhačovic
11:20 Luhačovice
Os 4408: Brno hl.n. – Miroslav (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:54 Brno hl.n.
12:58 12:59 Brno-Horní Heršpice
13:08 13:09 Střelice dolní
13:11 13:12 Střelice
13:16 Radostice
13:20 13:21 Silůvky
13:26 13:29 Moravské Bránice
13:39 13:40 Moravský Krumlov
13:44 13:45 Rakšice
13:50 Bohutice
13:56 Miroslav
Os 4411: Miroslav – Moravské Bránice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:00 Miroslav
14:06 14:07 Bohutice
14:11 14:12 Rakšice
14:16 14:17 Moravský Krumlov
14:28 14:31 Moravské Bránice
Os4468: Moravské Bránice - Ivančice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:26 14:31 Moravské Bránice
14:36 Ivančice letovisko
14:39 Ivančice město
14:41 Ivančice
Zvláštní spoj: Moravské Budějovice - Jemnice (dopravce Railway Capital a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
09:55 Moravské Budějovice
10:05 Jackov
10:15 Dědice
10:20 Rácovice
10:30 Třebelovice
10:40 Lhotice
10:50 Jemnice
Os 3112: Ostrava hl.n. - Frenštát pod Radhoštěm (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
10:26 Ostrava hl.n.
10:29 10:30 Ostrava-Stodolní
10:31 10:32 Ostrava střed
10:35 Ostrava-Kunčičky
10:38 10:39 Ostrava-Kunčice
10:42 10:43 Vratimov
10:47 10:48 Paskov
10:53 10:54 Lískovec u Frýdku
10:58 11:02 Frýdek-Místek
11:06 Baška
11:10 11:11 Pržno
11:15 11:19 Frýdlant n.Ostr.
11:24 11:25 Čeladná
11:30 11:32 Kunčice p.Ondřej.
11:39 Frenštát p.Radhoštěm
Os 12918: Frýdlant n. Ostravicí - Ostravice (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:17 Frýdlant n.Ostr.
12:18 Frýdlant n.Ostr.zast.
12:21 Frýdlant n.Ostr.-N.Dědina
12:25 Ostravice zast.
12:28 Ostravice
R 764: Plzeň - Klatovy (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
15:37 15:40 Plzeň hl.n.
15:42 15:43 Plzeň zast.
15:54 15:55 Dobřany
15:59 16:00 Chlumčany u Dobřan
16:06 Přeštice
16:17 16:18 Švihov u Klatov
16:27 Klatovy
OS 7548: Klatovy - Železná Ruda-Alžbětín (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
16:40 Klatovy
16:44 Bezděkov u Klatov
16:48 16:49 Janovice n.Úhlavou
16:53 Petrovice n.Úhlavou
16:57 17:00 Nýrsko
17:04 Dešenice
17:11 Zelená Lhota
17:18 Hamry-Hojsova Stráž
17:23 Hojsova Stráž-Brčálník
17:27 17:28 Špičák
17:31 17:32 Železná Ruda město
17:34 Železná Ruda centrum
17:38 Železná Ruda-Alžbětín
Os 9825: Kralupy n.Vltavou - Kladno (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:50 Kralupy n.Vltavou
12:53 Kralupy n.Vlt.-Minice
12:57 Otvovice
13:00 Zákolany
13:05 Dřetovice
13:08 13:09 Brandýsek
13:16 Kladno-Švermov
13:22 13:23 Kladno město
13:27 13:30 Kladno
Os 9628: Praha,Masarykovo - Kralupy n/Vltavou (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
11:12 Praha Masarykovo n.
11:17 Praha-Holešovice
11:20 Praha-Podbaba
11:23 Praha-Sedlec
11:27 Roztoky u Prahy
11:30 Roztoky-Žalov
11:32 Úholičky
11:34 Řež
11:36 Libčice n.Vltavou-Letky
11:38 Libčice n.Vltavou
11:41 Dolany n.Vltavou
11:45 Kralupy n.Vltavou
Sp 1568: Praha Masarykovo n. - Kladno-Ostrovec (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:02 Praha Masarykovo n.
12:11 12:12 Praha-Dejvice
12:18 12:19 Praha-Veleslavín
12:27 12:28 Hostivice
12:42 12:43 Kladno
12:48 Kladno město
12:51 Kladno-Ostrovec
Os 19706: Kladno - Rakovník (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
12:46 Kladno
12:50 Kladno-Rozdělov
12:54 12:55 Kamenné Žehrovice
12:59 Kačice
13:03 13:04 Stochov
13:07 Rynholec
13:13 Nové Strašecí
13:18 13:19 Řevničov
13:27 13:32 Lužná u Rakovníka
13:39 Rakovník zast.
13:43 Rakovník
Os 16714: Rakovník - Bečov n.Teplou (dopravce České dráhy, a.s.)

Datum:

17.12.2022

Příjezd: Odjezd: Stanice:
14:38 Rakovník
14:41 Rakovník západ
14:48 14:49 Senomaty
14:51 Šanov
14:56 14:57 Pšovlky
15:00 Švihov u Jesenice
15:02 Oráčov
15:05 Kosobody
15:11 15:12 Jesenice
15:16 Krty
15:21 15:23 Blatno u Jesenice
15:25 Malměřice
15:28 Ležky
15:32 15:33 Lubenec
15:36 Lubenec zast.
15:41 Libkovice
15:46 15:47 Chyše
15:54 15:59 Protivec
16:03 Záhořice
16:10 16:16 Žlutice
16:21 Borek u Žlutic
16:26 16:28 Štědrá
16:35 Smilov
16:39 Luhov
16:45 16:46 Toužim
16:53 Poseč
16:58 Otročín
17:12 Bečov n.Teplou